Slzy neudržala... Gwen Stefaniovú rozplakal vlastný manžel, vyznanie pred stovkami ľudí sa skončilo pózovaním na zemi

Tak už ku nim patrí aj ona. Speváčka Gwen Stefani sa zaradila do zoznamu hviezd, ktoré budú zvečnené na slávnom hollywoodskom mieste. Chodníku slávy.

21.10.2023 10:30
Gwen Stefani a jej manžel Blake Shelton Foto: ,
Gwen Stefani a jej manžel Blake Shelton spoločne na odhalení hviezdy na Chodníku slávy pre Stefaniovú.
debata (2)

Vo štvrtok sa v Los Angeles konal tradičný ceremoniál odhalenie vlastnej hviezdy pre umelca a tentoraz bola v centre jeho pozornosti práve známa americká speváčka. Päťdesiatštyriročná Stefani sa objavila na obrade s celou rodinou a doslova žiarila.

Daniela Brzobohatá Písařovicová a Ondřej Gregor Brzobohatý Čítajte viac Písařovicová ako Pamela Anderson? Televízna kráska poriadne prekvapila: Do spoločnosti najprv bez mejkapu, potom rozžiarená aj s manželom

Ešte predtým, než hviezdu pod jej nohami odhalili, konalo sa niekoľko príhovorov. Jeden z nich mal pod palcom aj Blake Shelton, speváčkin manžel a hudobný kolega. Jeho slová vohnali rozcítenej manželke slzy do očí a musela rýchlo zachraňovať situáciu, aby si nerozmazala svoj bezchybný mejkap.

Manželia Blake Shelton a Gwen Stefani spoločne...
Blake Shelton bozkáva svoju manželku Gwen...
+4Zľava: Irving Azoff, Gwen Stefani a Shelli...

Nežné vyznanie Sheltona však nadchlo aj ďalších prítomných, nadšene tlieskali aj speváčkine deti – traja synovia, ktorých má z manželstva so spevákom Gavinom Rossdaleom. Trio chlapcov vraj výborne vychádza aj so svojím otčimom a Stefani sa viackrát vyjadrila, že je šťastná, že našla po rozvode muža, akým je Blake Shelton.

zväčšiť Speváčka Gwen Stefani na odhalení hviezdy na... Foto: SITA/AP, Chris Pizzello
Gwen Stefani Honored With a Star on the Hollywood Walk of Fame Speváčka Gwen Stefani na odhalení hviezdy na Chodníku slávy aj so synmi - zľava: Kingston Rossdale, Apollo Rossdale a Zuma Rossdale.

Dvojica sa viackrát stretávala aj pracovne, obaja totiž pôsobili v hudobnej talentovej šou The Voice. Tam si do kresla porotkyne tentoraz opäť sadla Stefani, ktorú doplnila aj Reba McIntire, John Legend a Niall Horan.

© Autorské práva vyhradené

2 debata chyba
Viac na túto tému: #Chodník slávy #hviezda #Gwen Stefani #Blake Shelton

+ Súťažný duch vás posunie ďalej, než ste si mysleli.
Finančná nezávislosť je na dosah, pokračujte v úsilí....

+ Chráňte sami seba pred infekčným ochorením, buďte zodpovedný.
V oblasti financií sa vám začne dlhodobo dariť,...