Ponožky do sandál ako neprípustné? Tak sa pozrite na jednu z najkrajších žien sveta... oscarová Theron vie, čo sa nosí a nebojí sa to použiť!

Vždy patrila medzi štýlové ikony a dámy, ktoré sú vzorom a inšpiráciou pre mnoho iných žien. Ani nedávna podoba Charlize Theronovej v uliciach New Yorku nezostala bez povšimnutia.

06.11.2023 00:00
Charlize Theron Foto: ,
Charlize Theron na akcii v New Yorku v rámci filantropického summitu.
debata (5)

Oscarová herečka sa vo Veľkom jablku objavila na 10. ročníku filantropickej akcie magazínu Town & Country, aby prišla porozprávať o vlastných charitatívnych aktivitách a podpore organizácie Charlize Theron Africa Outreach Project. Okrem dôležitosti odkazu, ktorý zdieľala, sa však reportéri a fotografi zamerali aj na štýlovú podobu 47-ročnej rodáčky z Juhoafrickej republiky.

Kylie Jenner Čítajte viac Na krásnej Kylie mohli všetci oči nechať, ona si užívala večer plný triumfov: S cenou na pódiu, so slávnym fešákom v hľadisku

Napriek tomu, že vonku bola teplota zhruba 10 stupňov Celzia, blondínka si obliekla hnedý vlnený kostým Bottega Veneta, ktorý doplnila luxusnou kabelkou a tiež nazúvacími šľapkami zlatej farby. Model Atomic Mules, ktorý by pokojne mohol odkazovať aj na Theronovej akčný hit Atomic Blonde, okamžite upútal pozornosť. A možno ešte viac aj fakt, že hviezda si ho obula aj s ponožkami.

Herečka Charlize Theron prichádza na podujatie...
Herečka Charlize Theron na podujatí Town and...
+3Charlize Theron na akcii v New Yorku v rámci...

Spojenie, ktoré bolo dlho považované za priam neprípustné, sa v móde už pred časom udomácnilo a treba tiež povedať, že Charlize Theron je dôkazom, že výsledok môže byť nadmieru elegantný, príťažlivý a zároveň šik. Aj podľa magazínu Vogue takto hviezda dodala jesennému kostýmu a chladným teplotám veľkomesta celkom novú dynamiku a trochu „šťavy“. Trúfli by ste si na to aj vy?

Herečka Charlize Theron prichádza na podujatie... Foto: Profimedia
Charlize Theron Herečka Charlize Theron prichádza na podujatie Town and Country 10. výročný filantropický summit. S kabelkou Bottega Veneta a detailom ponožiek v nazúvacích zlatých šľapkách.

Herečku už čoskoro diváci uvidia v pokračovaní akčného filmu Old Guard, v ktorom sa vráti v úlohe nesmrteľnej strážkyne sveta. Projekt vznikol pod hlavičkou Netflixu, rovnako ako prvý film.

Pozrite si tiež: Slovenské celebrity a móda na prehliadke Marcela Holubca
Herečka Kristína Svarinská v kreácii Nehera na...
Modelka Zuzana Gregorová nechýbala na...
+56Lekárka Alena Pallová v kreácii od Marcela...

© Autorské práva vyhradené

5 debata chyba
Viac na túto tému: #krása #New York #Charlize Theron #Bottega Veneta

+ Dnešná atmosféra bude uvoľnená s podtónom humoru a smiechu.
Komunikujte efektívne so svojimi...

+ Nepreháňajte to s opaľovaním na slniečku, hrozí spálenie a úpal.
V zamestnaní sa prejaví kolega, ktorý plánuje...