Návrat Hier o život odštartoval v Berlíne: Čo urobila hlavná hviezda, fanúšikov dostalo... aha, veď to sú ohnivé šaty Katniss Everdeenovej

Aj do slovenských kín dorazí už čoskoro nový film, ktorý je súčasťou populárnej ságy Hry o život. Hoci herci sa v tom novom filme od pôvodných líšia, na nedávnej premiére v Berlíne sa udiala zaujímavá vec.

10.11.2023 11:00
Rachel Zegler Foto: ,
Herečka Rachel Zegler má na sebe šaty Alexander McQueen.
debata

Postarala sa o to Rachel Zegler, americká herečka a hlavná hrdinka v novinke pod názvom Hry o život: Balada o hadoch a vtáčatkách. Talentovaná brunetka, ktorá má na konte aj projekty ako West Side Story či Shazam 2, sa pred objektívy postavili spoločne s ďalšími kolegami (a dokonca aj svojím partnerom Joshom Andrésom Riverom, keďže vo filme tiež hrá). Práve podoba 22-ročnej Rachel však v skalných fanúšikoch knižnej a filmovej ságy Hry o život vyvolala nadšenie aj nostalgiu.

Salma Hayek (vľavo) a Demi Moore Čítajte viac Jedna plastiky odmieta, druhej vraj skrášlili aj kolená, ale pozrite sa... veď Salma Hayek s Demi Moorevou sú ako dvojičky

Zegler si na berlínsku premiéru filmu obliekla večerný model značky Alexander McQueen. Čiernu dramatickú róbu s výrazným červeným motívom orchidey na spodnom leme sukne. Fanúšikom nebolo viac treba, podľa mnohých sa totiž práve takto rozhodla vzdať Rachel Zegler poctu svojej predchodkyni Jennifer Lawrenceovej a najmä postave Katniss Everdeenovej, ktorú diváci poznajú z filmov.

Zľava: Herci Josh Andres Rivera, Tom Blyth,...
Zľava: Herci Tom Blyth, Rachel Zegler, Hunter...
+3Herečka Rachel Zegler má na sebe šaty Alexander...

Konkrétne išlo o scénu s jej ohnivými šatami, ktoré sa pri otočke a predvádzaní na pódiu zmenia na čiernr róbu s krídlami a z ktorej vyplynul aj názov Drozdajka. Ide o jednu zo scén filmu, ktorá v čase jeho uvedenia nadchla aj mnohých divákov v kinách.

Ako už dávnejšie prezradili tvorcovia nového príbehu, herečka Rachel Zegler v postave Lucy Gray Bairdovej a jej podoba či kostýmy v novinke viackrát budú odkazovať práve na charakter Katniss Everdeenovej. Režisér Francis Lawrence sa zámerne snažil do filmu umiestniť viacero odkazov na pôvodnú trilógiu, ktorá priniesla veľkú slávu Lawrenceovej aj Liamovi Hemsworthovi.

zväčšiť Zľava: Herci Tom Blyth, Rachel Zegler, Hunter... Foto: SITA/AP, Jorg Carstensen
Tom Blyth, Rachel Zegler, Hunter Schafer a Josh Andres Rivera Zľava: Herci Tom Blyth, Rachel Zegler, Hunter Schafer a Josh Andres Rivera uviedli v Berlíne film Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes. Herečka Zegler má na sebe šaty Alexander McQueen, Schafer zase kreáciu Schiaparelli Haute Couture.

V novom príbehu sa ešte väčšími hviezdami môžu stať už relatívne slávne dámy ako spomenutá Rachel Zegler, ale aj Hunter Schafer či mužskí predstavitelia – Tom Blyth a Josh Andrés Rivera.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #šaty #Alexander McQueen #Rachel Zegler #Hry o život: Balada o vtákoch a hadoch

+ Každé podozrenie riešte s lekárom, len ten vás môže upokojiť.
Vcíťte sa do ľudí okolo seba a pomôžte im ak je...

+ Sústreďte sa dnes hlavne na seba, na všetko ostatné zabudnite.
Pomáhajte kolegom, nikdy neviete, kedy tú pomoc...