Jej dcéry už poriadne vyrástli, z niekdajšieho anjelika v bielizni je dnes multi-mama. Aha, koľko detí má Adriana Lima pod palcom

Nielen hviezdy nového kinofilmu Hry o život, ale aj množstvo pozvaných hostí upútalo pozornosť na premiére filmovej novinky v Los Angeles. Jedným z nich bola aj slávna brazílska modelka.

15.11.2023 00:00
Adriana Lima v šatách Ferragamo Foto:
Modelka Adriana Lima v šatách Ferragamo na premiére filmu Hry o život: Balada o hadoch a vtáčatkách.
debata

Reč nie je o nikom inom ako o Adriane Lime, v minulosti jednej z najlepšie platených a najznámejších modeliek planéty. Rodáčka z Brazílie sa preslávila ako anjelik značky Victoria's Secret, ale objavila sa v reklamách značiek ako Prada, Marc Jacobs či Maybelline.

Adriana Lima Čítajte viac Takmer 20 rokov sa ako anjelik vyzliekala do zvodnej bielizne. Adriana Lima sa vracia k slávnej značke, čaká nás...

Dnes 42-ročná Adriana sa ešte minulý rok stala trojnásobnou mamou – s partnerom Andrem Lemmersom, filmovým a televíznym producentom sa stali rodičmi syna. Obaja zaľúbenci, ktorí sa začali stretávať pred viac ako dvoma rokmi, sú však už rodičmi tínedžerských detí z predchádzajúcich zväzkov.

Herečka Hunter Schafer v kreácii Alexander...
Zľava: Herci Hunter Schafer, Tom Blyth, Rachel...
+11Herec Tom Blyth a jeho kolegyňa Rachel Zegler...

Zatiaľ čo najmenší potomok, pätnásťmesačný syn Cyan zostal doma, na slávnostnej premiére v Los Angeles sa Lima objavila so svojimi dvoma dcérami Siennou a Valentinou, Lemmers vzal zase svoje dve deti – dcéru a syna. Početná rodinka zapózovala fotografom a potom sa už vybrala pozrieť si očakávaný prequel k slávnej filmovej sérii Hry o život. Niekdajšia supermodelka pútala pozornosť v krátkych červeno-čiernych šatách značky Ferragamo.

zväčšiť Modelka Adriana Lima a jej partner Andre... Foto: Profimedia
Adriana Lima a jej partner Andre Lemmers Modelka Adriana Lima a jej partner Andre Lemmers prišli na premiéru aj spoločne s deťmi, ktoré má každý z predchádzajúcich vzťahov. Spoločného potomka nechali doma, má len 15 mesiacov.

V minulosti sa kráska snažila chrániť súkromie svojich dvoch dcér a tiež svoje vlastné. Od začiatku vzťahu s Lemmersom sa však objavuje na spoločenských podujatiach viac a spoločnosť jej robia príležitostne aj spomenuté dcéry.

Hunter Schafer v kreácii Prada Čítajte viac Transrodová hviezda Eufórie ako magnet na premiére: Rola v Hrách o život? Hollywood ide dobrým smerom, vraví Hunter Schafer

Ich otcom je niekdajší manžel brazílskej topmodelky – srbský basketbalista Marko Jaric, s ktorým sa rozviedli v roku 2014. Na jeho profile na sieti X sa dá vidieť niekoľko staršách záberov s dcérkami, ktoré vraj zbožňuje. Ako často ich vidí, však nie je jasné, keďže Lima žije v Los Angeles, zatiaľ čo Jaric sa pred časom presídlil naspäť do Európy.

Pozrite si tiež: Hviezdy na akcii Baby2Baby Gala
Herečka Jessica Alba v šatách Tamara Ralph...
Herečka Salma Hayek na podujatí Baby2Baby Gala...
+12Herečka Zoe Saldana a jej manžel Marco Perego...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #deti #rodina #Adriana Lima #dcéry #Andre Lemmers

+ Dostatok vody je kľúčom k lepšiemu zdraviu a vitality.
Nemažte si svoju prácu, nikdy neviete kedy ju ešte budete...

+ Viac ovocia a zeleniny môže vášmu telu len pomôcť, nezabúdajte nato.
Vytvorenie rozpočtu a jeho dodržiavanie je...