Na pľaci s vlastným frajerom? To najlepšie čo môže byť, tvrdí hviezda nových Hunger Games. Láska vraj nie je na prekážku

Už tretiu premiéru má za sebou novinka pod názvom Hry o život: Balada o hadoch a vtáčatkách. Pozornosť sa sústreďuje najmä na dvojicu hlavných hrdinov - herečku Rachel Zeglerovú a Tomy Blytha. Ale osobný cit ju spája s iným kolegom.

16.11.2023 00:00
Herečka Rachel Zegler v kreácii Elie Saab Haute... Foto: ,
Herečka Rachel Zegler v kreácii Elie Saab Haute Couture na premiére filmu Hry o život: Balada o hadoch a vtáčatkách.
debata

Zegler, ktorú diváci môžu poznať aj z filmu Shazam 2, je v súkromí už dva roky partnerkou herca Josha Andrésa Riveru, ďalšieho z hrdinov očakávaného príbehu ságy Hry o život (Hunger Games). S partnerkou Zeglerovou pritom nenakrútil len tento film, ale spoločne pracovali aj na muzikáli West Side Story.

Hunter Schafer v kreácii Prada Čítajte viac Transrodová hviezda Eufórie ako magnet na premiére: Rola v Hrách o život? Hollywood ide dobrým smerom, vraví Hunter Schafer

„Je to ten najlepší zážitok ísť do práce a vidieť tam známu tvár. Cítite sa potom ako doma,“ citoval Zeglerovú portál ETOnline.com. „Josh je môj domov, takže to bolo naozaj naozaj plné lásky,“ komentovala tiež 22-ročná kráska s kolumbijskými koreňmi.

Herečka Hunter Schafer v kreácii Alexander...
Zľava: Herci Hunter Schafer, Tom Blyth, Rachel...
+11Herec Tom Blyth a jeho kolegyňa Rachel Zegler...

Na nedávnej premiére v Los Angeles sa Rachel Zegler objavila v kreácii Elie Saab Haute Couture a okamžite si vyslúžila pozornosť aj pochvaly módnych kritikov, ale aj fanúšikov. Medzi prítomnými hviezdami však nebola jediná, kto zaujal.

zväčšiť Kolegovia na plátne, partneri v súkromí -... Foto: SITA/AP, Vianney Le Caer
Rachel Zegler a herec Josh Andres Rivera Kolegovia na plátne, partneri v súkromí - herečka Rachel Zegler a herec Josh Andres Rivera na slávnostnej svetovej premiére.

Hlavní hrdinovia a tvorcovia filmu si užívajú aj fakt, že sa skončil herecký štrajk a promovanie nových projektov sa mohlo naplno rozbehnúť. A k tomu patrí aj luxusná móda. Herečka Hunter Schafer sa objavila na losangeleskej premiére v kreácii Alexander McQueen, speváčka Olivia Rodrigo si obliekla model Rodarte a držiteľka Oscara Viola Davis žiarila v trblietavej kreácii Oscar de la Renta. Viac v galérii.

Adriana Lima v šatách Ferragamo Čítajte viac Jej dcéry už poriadne vyrástli, z niekdajšieho anjelika v bielizni je dnes multi-mama. Aha, koľko detí má Adriana Lima pod palcom

Na berlínskej premiére zaujal aj model spomenutej Zeglerovej, ktorým podľa fanúšikov vzdala hold hrdinky ságy Hunger Games – Katniss Everdeenovej. Ako? Pozrite sa tu.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #vzťah #Rachel Zegler #Hry o život: Balada o hadoch a vtáčatkách #Josh Andres Rivera

+ Dobre si oddýchnite, potrebujete hlavne aktívny pohyb na vaše kĺby.
Zdokonaľujte sa v jazykoch, pomôže vám to v...

+ Nebojte sa riskovať, nie na darmo sa hovorí, risk je zisk.
Všetci vás už majú prekuknutého, preto už klamete len...