Randil s Kovalčikovou, nakrúca romantiku s Pociskovou, ale jeho vyvolená? Fešák z Oteckov vzal do kina krásnu manželku...

Diváci ho dobre poznajú z projektov ako Oteckovia, Hranica či aktuálne Duch. Herec Roman Poláčik si však nedávno prišiel vychutnať aj tvorbu svojich kolegov. Objavil sa na premiére očakaváného filmu.

24.11.2023 00:00
Roman Poláčik Foto:
Herec Roman Poláčik.
debata (1)

Rodák z Trstenej si aj s manželkou Katkou vyrazili na slávnostnú bratislavskú premiéru novinky Jej telo, v ktorej exceluje Natália Germáni, ale účinkuje napríklad aj slovenská herečka Zuzana Mauréry. Dvojica sa zaradila do množstva prominentov, ktorí prišli podporiť snímku českej režisérky Natalie Císařovskej inšpirovanú skutočným osudom športovkyne a neskôr pornoherečky Andrey Absolonovej.

Natália Germáni a jej manžel, hudobník Martin Valihora Čítajte viac Sexuálnych scén je v tomto filme veľa, jedna bola zásadná. Preto som ju nakrútila s manželom, prezradila Germáni. Spolu uviedli Jej telo v Bratislave

Poláčik, ktorý sa nepochybne radí do skupiny domácich hercov so slušnou fanúšikovskou základňou, stavil na ležérno-elegantný outfit. Čierne sako, rolák a džínsy doplnil masívnejšími bielymi teniskami. Jeho polovička Katarína volila veľmi podobne.

Herec Roman Poláčik prišiel na filmovú premiéru... Foto: BONTONFILM
Roman Poláčik Herec Roman Poláčik prišiel na filmovú premiéru so svojou manželkou Katkou.

Dvojica sa prvýkrát na verejnosti objavila v roku 2019, keď vzal Roman svoju partnerku na galavečer OTO. Ani nie do roka a do dňa sa dvojici narodil syn Filip a Poláčik požiadal svoju partnerku o ruku. Svadba prebehla bez prítomnosti aj pozornosti médií.

Herečka Natália Germáni a jej manžel, hudobník...
Herečka a influencerka Zuzana Vačková.
+18Herečka Natália Germáni a jej manžel, hudobník...

Herec pritom v minulosti tvoril niekoľko rokov pár aj s kolegyňou, dnes už tiež vydatou dámou, herečkou Janou Kovalčikovou. Najnovšie sa 35-ročný Poláčik objaví v novom jojkárskom projekte Ranč, ktorý ho pred kamerami spojil s ďalšími známymi televíznymi tvárami. Okrem kolegu Noela Czuczora sa v seriáli objaví aj Nela Pocisková či hviezda obľúbených Sestričiek Kristína Madarová.

1 debata chyba

+ Preventívne kontroly sú dôležité, nezanedbávajte svoje zdravie.
V prípade, ak ste živnostník nezabúdajte na...

+ Športové aktivity prenesiete do bežného života a zlepšíte svoj štýl.
V zamestnaní sa nemusíte ku...