Už v 90-tych rokoch opantal Andie MacDowellovú, ženám sa pri ňom nohy podlamujú stále! Zvlášť jeho osudovej láske

Slávne britské hviezdy sa prešli po červenom koberci londýnskej premiéry očakávaného rodinného filmu Wonka, ktorý sa do slovenských kín dostane 14. decembra.

29.11.2023 12:55
grant Foto:
Manželia Anna Elisabet Eberstein a Hugh Grant na premiére filmu Wonka.
debata

Ide o príbeh, v ktorom sa odhalí tajomstvo, ako sa z mladíka menom Willy stal najznámejší výrobca čokolády vo filmovom svete – Wonka. Hlavnú rolu v snímke stvárňuje Timothée Chalamet, herec známy z filmov Interstallar, Duna či K zemi hľaď!. Medzi ďalšími tvárami, ktoré pri pozeraní vykúzlia úsmev na tvári, nájdeme Rowana Atkinsona (Mr. Bean, Johnny English), Sally Hawkins (Paddington, Podoba vody) či takmer nespoznateľne zamaskovanú Oliviu Colman (Vražda v Orient Exprese, Favoritka, Heartstopper). Spomínaní herci nechýbali ani na slávnostnej premiére.

Rowan Atkinson na premiére filmu  Wonka v...
Jim Carter, Sally Hawkins, Rowan Atkinson,...
+8Olivia Colman na premiére filmu  Wonka v Londýne.

Popri hlavnom predstaviteľovi fanúšikov v Londýne pozdravil aj jeden z najcharizma­tickejších mužov filmového plátna, Hugh Grant (63). Po jeho boku ani tentoraz nechýbala manželka Anna Elisabet Eberstein (40). Pomocou počítačových trikov sa z Hugha Granta stal vo filme Wonka trpaslík so zelenými vlasmi a oranžovou tvárou.

Daniel Cleaver z Denníka Britget Jonesovej je od roku 2018 ženatý so švédskou televíznou producentkou Annou Ebersteinovou, s ktorou vychovávajú tri ratolesti. Dlhonohá blondínka sa po jeho boku objavuje takmer na každej premiére či spoločenskej udalosti, po boku manžela vždy doslova žiari. Nečudo… Zdá sa, že diváčkami zbožňovaný herec v nej našiel svoju osudovú ženu, od ktorej sa nepohne ani na krok. Rodina žije v Londýne vo štvrti Chelsea vo vile v hodnote 10 miliónov libier.

zväčšiť Rowan Atkinson na premiére filmu  Wonka v Londýne. Foto: SITA/AP, Scott Garfitt
Britain Wonka Premiere Rowan Atkinson na premiére filmu Wonka v Londýne.

Modrookého fešáka už v roku 1994 preslávila komédia Štyri svadby a jeden pohreb, srdcia divákov aj kolegyne Andie MacDowellovej si absolútne podmanil svojím nesmelým úsmevom a obrovským šarmom – a to dokáže poľahky dodnes, priamo na červených kobercoch – viac o živote Hugha Granta tu.

Po červenom koberci sa prešiel aj ďalší slávny Brit, herec Rowan Atkinson (68). Po boku Mr. Beana sa však žiadna krásna dáma neusmievala, neprehliadnuteľný komik si musel na červenom koberci vystačiť sám.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Hugh Grant #Wonka

+ Vyskúšate masáž a zrelaxujte sa, chýba vám oddych, ktorý potrebujete.
Cestovné poistenie bude najlepším...

+ Cvičte pravidelne, aby ste zvýšili energiu. Pohyb je kľúčový.
Dôverujte svojim nápadom, pokúsite sa presvedčiť...