Žiadna normálna premiéra: Jennifer Garner vyzula sandáliky, obula tenisky a potom to prišlo...

Nový film herečky Jennifer Garnerovej sľubuje poriadnu komediálnu zábavu. A tej sa dočkali aj návštevníci premiéry v Los Angeles.

04.12.2023 01:00
Jennifer Garner Foto: ,
Herečka Jennifer Garner na premiére filmu Family Switch v Los Angeles.
debata

Pred pár dňami tam tvorcovia a herci uviedli nový projekt streamovacej platformy Netxlix – rodinnú komédiu s názvom Family Switch. V nej si okrem Garnerovej zahral napríklad aj Ed Helms, známy zo série Vo štvorici po opici či herci Emma Meyers alebo Brady Noon a mnohí ďalší.

Julia Roberts Čítajte viac Julia Roberts ako školáčka v šortkách uviedla nový film. Neláka len ona... za týmto hitom stojí aj ex-prezident USA

Po oficiálnej časti pózovania pred objektívmi sa prítomné herecké osadenstvo prekvapivo pustilo do zábavy a tanca. Päťdesiatjedenročná Jennifer, ktorá mala na sebe krátke červené šaty a sandáliky, si na túto príležitosť dokonca obula namiesto útlej obuvi pohodlné tenisky.

Herečka Jennifer Garner na premiére filmu...
Hannah Stocking na slávnostnej premiére novinky...
+4Jennifer Garner a Ed Helms spoločne uviedli...

V novinke, ktorá mala na Netflixe premiéru 30. novembra, sa vraj diváci dočkajú zábavy tiež. Jennifer Garner si v snímke zahrala Jess, rodinne založenú matku, ktorá sa spolu s manželom Billom (Ed Helms) snaží dobre vychádzať s ich dvoma dospievajúcimi deťmi (Emma Myers a Brady Noon).

zväčšiť Herečka Jennifer Garner na premiére filmu... Foto: SITA/AP, Jordan Strauss
Jennifer Garner Herečka Jennifer Garner na premiére filmu Family Switch v Los Angeles. Sandáliky vymenila za tenisky.

Deti však akoby o svojich rodičov a spojenie s nimi nemali veľký záujem. Obe strany chcú od seba viac porozumenia – čo si všimne aj veštkyňa, za ktorou sa vydajú. Keď sa rodina na druhý deň po tomto stretnutí prebudí, vypukne totálny chaos: telá dospelých a detí si vymenili.

Pozrite si tiež
Šiel som na YouTube, lebo som chcel viac hrať. Stal sa presný opak, v televízii ma nechceli, vraví Lukáš Frlajs
Video
Zdroj: TV Pravda

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #premiéra #novinka #tanec #Jennifer Garner