Ani Barbie nemala pri nej šancu? Hviezda hitu Wednesday je miláčikom na internete, na premiére zase magnet pre pohľady

Jej meno si fanúšikovia filmu a televízie spájajú najmä s hitom Wednesday, ale herečka Jenna Ortega nezaháľa. Má nový film a za sebou už aj jeho premiéru.

17.12.2023 10:30
debata
Herečka Jenna Ortega na premiére filmu... Foto: SITA/AP, Richard Shotwell
Jenna Ortega Herečka Jenna Ortega na premiére filmu Finestkind v Los Angeles.

Dvadsaťjedenročná talentovaná kráska sa objavila v utorok 12. 12 (naozaj symbolický dátum) v priestoroch Pacific Design Center v západnom Hollywoode, aby uviedla snímku Finestkind. Spoločnosť jej robil aj herecký kolega a veterán Tommy Lee Jones, no medzi pozvanými sa objavil napríklad aj exmanžel speváčky Britney Spearsovej – model a tréner Sam Asghari.

Phoebe Dynevor Čítajte viac Hviezda Bridgertonu nakrútila film, ktorý by nerežíroval žiaden muž... stačí si vraj pozrieť prvú scénu, myslí si herečka

Ortega bola však jasným magnetom akcie – azda aj pre príťažlivé a polopriehľadné krátke šaty, ktoré si na seba obliekla. Ako nedávno odtajnil medzinárodný filmový portál IMDB.com, herečka s hispánskymi koreňmi sa tento rok zaradila medzi najvyhľadávanejšie a najpopulárnejšie mená v jej databáze. V poradí sa dokonca dostala aj pre svoju austrálsku kolegyňu Margot Robbie, ktorá v roku 2023 ovládla svet ako Barbie, či pred Bellu Ramseyovú – hrdinku televízneho hitu The Last of us.

Herečka Jenna Ortega na premiére filmu...
Model, tréner a herec Sam Asghari na premiére...
+3Herečka Jenna Ortega na premiére filmu...

Ortege pripadla štvrtá priečka rebríčka – ešte pred ňou však v počte vyhľadávania skončili dve dámy a jeden muž. Reč je o Ane de Armas (3. miesto), Mary Elizabeth Winsteadovej (pozornosť jej priniesol seriál Ahsoka) a na prvom skončil Pedro Pascal (hviezdil v seriáloch Mandolarian a The Last of Us).

rev-1-Barbie-Insta Vert Margot Robbie vo filme BarbieRes JPEG Čítajte viac Barbie či Wednesday? Tie sú zakázané! Celebrity si na Halloween musia dobre rozmyslieť, do akého kostýmu sa navlečú. Tu je dôvod

Film Finestkind napísal a režíroval Brian Helgeland a natáčal sa na jar 2022. Jenna Ortega sa v ňom predstavuje v hlavnej ženskej úlohe.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #premiéra #film #vyhľadávanie #Jenna Ortega

+ Dovolenka na horách vám dodá energiu po celý rok, pomôže horský vzduch.
Pred veľkými udalosťami máte tendenciu...

+ Počas dňa vás prepadne melanchólia, ktorá sa môže zmeniť až na depresiu.
Kolegyňu, ktorá sa vám...