Surovcová ako živý darček, pohľadu do výstrihu sa nedalo ubrániť. S módou sa hrala aj trblietavá Vinczeová a to ste ešte nevideli éterickú Arató v krikľavej čipke...

Premiérová epizóda prilákala desiatky známych tvárí. Tanečná šou Let's Dance bola príležitosťou na módnu "exhibíciu".

04.03.2024 14:09
Adela Vinczeová Foto:
Moderátorka a porotkyňa Adela Vinczeová v kreácii Hellenski Official.
debata (3)

Koberec pred fotostenou a neskôr aj stolíky pre VIP hostí zaplnili mnohé známe tváre. Nechýbali medzi nimi napríklad účinkujúci z minulých ročníkov, ale ani úradujúca kráľovná tanečného parketu Jana Kovalčiková. Spoločne s Gabikou Marcinkovou pôsobili elegantne a pôvabne, no každá úplne inak. Zatiaľ čo Marcinková stavila na večerný čierny model s rozparkom, jej kolegyňa si vzala koktejlové šaty atypického strihu, ktoré doplnila tmavými pančuchami a zaujímavou obuvou.

Moderátorka Lucia Hlaváčková v kreácii od Fera...
Tanečnica Ivana Surovcová s manželom Mariánom...
+25Herečka Zuzana Šebová.

Omnoho extravagantnejšie boli iné dámy. Prekvapila napríklad tanečnica Ivana Surovcová, ktorá si vybrala model z ostatnej kolekcie Petry Kovacs. Čiernym sexi koktejlkám s rozparkom dominoval netradičný detail – na hrudi sa vynímali dekoratívne hviezdy (kvety) v štýle papierových ozdôb, akými sme zvyknutí zdobiť darčeky či bonboniéry. Akurát tieto „maxi verzie“ boli zhotovené z látky a ukážkovo prepracované. Blondínka model doplnila aj rukavicami nad lakeť a štrasovými detailmi, ktoré celkový dojem ešte povyšovali.

Herečka Sarah Arató (vľavo) prišla v kreácii od... Foto: TV Markíza
882A4428 Herečka Sarah Arató (vľavo) prišla v kreácii od Petry Kovacs.

Od Petry Kovacs pochádzali aj šaty herečky Sarah Arató, hrdinky seriálu Dunaj, k vašim službám. A treba zdôrazniť, že túto štýlovú dámu ste v podobnom modeli sotva videli. Éterická Arató si trúfla na neónovo zelenú čipku a model šiat s prepracovaným korzetom. Efekt transparentnej textúry poistila telová látka pod šatami. Výsledok bol však originálny a netradičný, no veľmi pôvabný.

882A5677 Čítajte viac V Let's Dance padla desiatka hneď v prvom kole, Facundo Arana ju vytasil po tanci... áno, hviezdy z Dunaja, ale Dubayová to nebola

V jednom z prvých radov sa usadila počas večera aj herečka Jana Nagyová, najslávnejšia azda ako princezná Arabela. Do Incheby dorazila so slnečnými okuliarmi a dokonca s nimi pózovala pred objektívmi. Zahliadnuť sa dala aj herečka Zuzana Šebová, ktorá stavila na trblietavé minišaty. Tancujúcu zostavu účinkujúcih prišla podporiť aj Dominika Kavaschová alebo Helena Krajčiová. Prekvapením bola prítomnosť českej topmodelky Daniely Peštovej.

Tanečnica Ivana Surovcová s manželom Mariánom... Foto: TV Markíza
882A4329 Tanečnica Ivana Surovcová s manželom Mariánom Gáboríkom.

Už tradične pozornosť pútali aj tváre pred kamerou. Moderátorka a porotkyňa Adela Vinczeová odštartovala deviatu sériu Let's Dance v trblietavej kreácii Hellenski, ktorá pod transparentnou sieťou s kryštálmi odhaľovala nielen korzetový top, ale aj odhalené nohu pod oblúkovým rozparkom. Na tyrkysovú metalízu stavila moderátorka Lucia Hlaváčková, pre ktorú model zhotovil Fero Mikloško. O styling dám sa postarala Zuzana Kanisová. Viac si pozrite v galérii.

Držím palce všetkým, ale... jedno meno predsa len povedala. Komu praje Lucia Hlaváčková v Let's Dance?
Video
Zdroj: TV Pravda
Keď sme si začali brať dieťa domov, pochopili sme, že je 'náš' a patrí k nám, hovorí Adela Vinczeová
Video
Zdroj: TV Pravda

© Autorské práva vyhradené

3 debata chyba
Viac na túto tému: #móda #Ivana Surovcová #Adela Vinczeová #Let´s Dance #Sarah Arató

+ Vyvážená strava a pohyb sú základmi vášho dobrého zdravia.
Ukážte čo dokážete, neskrývajte si nápady len pre...

+ Nový športový režim prinesie posilnenie tela aj ducha.
Ak niečo pokazíte, aj si zato zaplatíte, myslite však do...