Nemôžem byť viac nadšený, hovorí horúci kandidát na nového Bonda. Na premiére prezradil tajomstvo, bude z neho...

Už dávno sa udomácnil v akčnom žánri a herca Henryho Cavilla v takejto polohe uvidia aj diváci najnovšieho filmu z dielne známeho britského režiséra. Na premiére v New Yorku však "neohlásil" iba nový film.

17.04.2024 00:00
Henry Cavill Foto: ,
Herec Henry Cavill na premiére filmu The Ministry of Ungentlemanly Warfare v New Yorku.
debata

Predstaviteľ Supermana sa priznal pred kamerami portálu Access Hollywood, že bude z neho prvýkrát otec. „Som z toho naozaj nadšený,“ uviedol britský herec. „Natalie aj ja, obaja sme nadšení. A predpokladám, že ešte sa ku vám toho dostane viac,“ naznačil so spokojným úsmevom na adresu partnerky Natalie Viscuso, s ktorou tvoria pár od roku 2021.

Princezná Charlene z Monaka Čítajte viac Obe sa do bohatej kniežacej rodiny vydali, len jedna odmalička jedla zlatou lyžicou: Princezná Charlene má novú kamarátku, toto spojenie prekvapí!

Pre oboch pôjde o prvého potomka, dvojica zatiaľ nešpecifikovala, či už vedia pohlavie bábätka, ani to, v ktorom mesiaci filmová a televízna producentka je. Na premiére v New Yorku však chýbala (záber pôvabnej Viscuso nájdete tu).

Herečka Eiza Gonzalez na premiére filmu The...
Herec Henrique Zaga na premiére filmu The...
+7Herec Henry Cavill na premiére filmu The...

Kto ale nechýbal, bola očarujúca ženská hrdinka filmu Guya Ritchieho – americko-mexická herečka Eiza Gonzales. V zlatých šatách Jason Wu vyzerala naozaj zvodne a pozornosť jej patrila o to viac, že je jednou z mála žien v takmer výlučne mužsky obsadenej snímke.

Herečka Eiza Gonzalez na premiére filmu The... Foto: SITA/AP, Andy Kropa
Eiza Gonzalez Herečka Eiza Gonzalez na premiére filmu The Ministry of Ungentlemanly Warfare v New Yorku.

Vojnový film The Ministry of Ungentlemanly Warfare je založený na nedávno odtajnených spisoch britského ministerstva vojny a inšpirovaný skutočnými udalosťami a rozpráva príbeh vôbec prvej organizácie špeciálnych síl, ktorú počas druhej svetovej vojny vytvoril britský premiér Winston Churchill a malá skupina vojenských predstaviteľov vrátane autora Iana Fleminga (autora kníh o Jamesovi Bondovi). Mimochodom, práve o Cavillovi sa už dlhší čas hovorí ako o horúcom kandidátovi na rolu agenta 007 – viac tu.

Dennis Quaid a jeho štvrtá manželka Laura Savoie Čítajte viac Nádherní ľudia, nazvala Slovákov hollywoodska hviezda. Kedysi milovala Meg Ryanovú, dnes o 39 rokov mladšiu krásku a (vraj) Donalda Trumpa

Prísne tajná bojová jednotka, zložená z pestrej posádky darebákov a čudákov, sa vydáva na odvážnu misiu proti nacistom s použitím úplne nekonvenčných a úplne „negentlemanských“ bojových techník. Okrem Cavilla a Gonzalesovej sa na plátne ukážu aj Alex Pettyfer, Babs Olusamokun, Cary Elwes, Henrique Zaga, Henry Golding či Hero Fiennes Tiffin.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #premiéra #novinka #dieťa #Eiza Gonzáles #Henry Cavill

+ Dostatok spánku je nevyhnutný pre obnovu energie a celkové zdravie.
Pozor na nebezpečné parkovanie, hrozí...

+ Skontrolujte svoju hmotnosť a ak budete spokojná odmeňte sa.
Netrápte sa ohľadom peňazí, dovolenku si treba...