Kráľovná bikín aj najsexi tenistka, prívlastkov má mnoho... Ale keď po rovnakom koberci kráča hollywoodska superstar, zápas je vyrovnaný

Nielen filmové, ale aj športové hviezdy sa objavili na vrcholnom evente promoturné k novému filmu Challengers. Pre niektorých prekvapením mohla byť aj prítomnosť známej krásky z kurtov.

19.04.2024 00:00
Eugenie Bouchard Foto: ,
Profesionálna tenistka Eugenie Bouchard na slávnostnej premiére filmu Challengers z tenisového prostredia.
debata (1)

Kanaďanka Eugenie Bouchard dorazila ako jeden zo vzácnych hostí na premiéru novinky Challengers, vzťahovej drámy z tenisového prostredia. V Los Angeles vyvrcholilo niekoľko týždňov trvajúce turné promo-aktivít, o ktoré sa postarala ústredná herecká trojica a režisér filmu Luca Guadagnino. Blondínka Eugenie si prišla užiť výsledok, ktorý sa už čoskoro dostane aj do slovenských kín.

Zendaya Čítajte viac V kovovom skelete sa skoro uvarila, teraz je z nej najštýlovejšia 'tenistka' pod slnkom. Serena, Maria, takto sa to robí, dámy...

Kráska, ktorá tento rok vo februári oslávila okrúhlu tridsiatku, stavila na trblietavý model čiernych šiat, doplnený slávnostnou kabelkou. Pôvabná bola aj úprava jej účesu a líčenie, oboje zdôraznilo prirodzený pôvab športovkyne, ktorá dostala za svoje pôsobenie na kurtoch už mnoho prívlastkov. Medzi nimi napríklad „kráľovná bikín“ či „najsexi tenistka“.

Herečka Zendaya sa zvítava s kolegami Mikeom...
Herečka Zendaya v kreácii od Very Wangovej na...
+7Mike Faist na premiére filmu Challengers.

V prípade premiére Challengers nebola Bouchard jedinou zástupkyňou bieleho športu, medzi pozvanými sa objavila aj Venus Williamsová či Tracy Austinová. A, samozrejme, nechýbala ani tenistka z filmového plátna. Profesionálnu športovkyňu – ktorá pre zranenie musí skončiť s kariérou a vrhne sa na tréning dvoch bývalých partnerov, aby sa s nimi ocitla v milostnom trojuholníku – stvárnila hollywoodska superstar Zendaya.

zväčšiť Herečka Zendaya v kreácii od Very Wangovej na... Foto: SITA/AP, Chris Pizzello
Zendaya v kreácii od Very Wangovej Herečka Zendaya v kreácii od Very Wangovej na premiére filmu Challengers.

Písali sme o nej (a jej vycibrenom štýle) v minulých dňoch už viackrát. A nemôžeme inak ani tentoraz. Po sérii športovo ladených modelov sa 27-ročná kráska objavila na červenom koberci vo veľkolepej róbe od Very Wangovej. A bolo jasné, kto je absolútna kráľovná červeného koberca. Viac si pozrite v galérii a tiež nezabudnite prezrieť si štýl očarujúcej Zendayi.

Americká herečka Zendaya sa na milánskej...
Herečka Zendaya v Londýne v kreácii od Vivienne...
+13Zľava: Herci Josh O'Connor, Zendaya a Mike...
1 debata chyba

+ Zabúdate na ústnu hygienu, potom sa nečudujte, že vás partner nepobozká.
Automatizácia úspor...

+ S pohybom to skutočne nepreháňate, následky pohodlnosti sa prejavia.
Investovanie do sebavzdelávania môže...