Sladkých šestnásť si užila dcéra Dary Rolins na módnej akcii v Prahe. Po slávnej mame ani stopy, Laura však vyzerá ako jej kópia

Speváčka Dara Rolins bola slávnou takpovediac odmalička a tak v tínedžerskom veku si už veľmi dobre vedela poradiť so záujmom verejnosti. Zdá sa, že jej dcéra Laura sa naučila nejaké triky od mamy.

24.04.2024 10:19
Dara Rolins, vtedy ešte Darinka Rolincová Foto:
Speváčka Dara Rolins, vtedy ešte Darinka Rolincová vo filme Láska na inzerát v roku 1988.
debata (3)

Laura Homolová oslávila koncom minulého mesiaca šestnáste narodeniny a pred pár dňami takpovediac „debutovala“ v spoločnosti bez svojich známych rodičov. Ani Dara Rolins, ani hudobník Matěj Homola nerobili mladej dáme garde, keď sa objavila počas uplynulého víkendu na pražskom týždni módy. Lauru prilákala prehliadka Tomáša Němca a tínedžerka so záujmom o módu – ktorý určite zdedila aj po mame – nesklamala.

Justýna Zedníková Čítajte viac Najkrajšia Češka v perí, zvodná Orviská aj Majk Spirit s krásnou manželkou - známe tváre si užili luxusný večer. Módou očaril Španiel, ktorý oblieka Beyoncé

Laura sa objavila v koženej nadrozmernej bunde s výraznými rukávmi, ktorú doplnili členkové čižmy ozdobené prackami a tmavé pančuchy. Homolovú na akcii sprevádzala kamarátka, ale pred fotostenou si zapózovala aj s ďalšími hosťami akcie.

Laura Homolová (dcéra Dary Rolins) sa tiež... Foto: @PHOTOGRAPHER_REGINA_VORONINA
photographer regina voronina 120 135 Laura Homolová (dcéra Dary Rolins) sa tiež objavila medzi hosťami módnej akcie.

Zaujímavé je možno si porovnať, ako vyzerá 16-ročná Laura Homolová a ako v rovnakom veku vyzerala jej slávna mama. Dara, vtedy ešte Darinka Rolincová, oslávila šestnáste narodeniny v závere roka 1988. V tom istom čase vznikla napríklad hudobná snímka Českej televízie pod názvom Láska na inzerát a v rovnakom roku sa Dara presídlila so staršou sestrou Janou do Prahy, aby mohla študovať na konzervatóriu. Celé Československo pritom talentovanú mladú speváčku poznalo už roky. Vďaka za to patrila jej zázračnému hlasu, ale aj televíznym rozprávkam či megahitu Zvonky štěstí, ktorý naspievala v Karlom Gottom.

Laura Homolová (dcéra Dary Rolins) sa tiež...
Modelka Maria Dušička.
+57Topmodelka a účastníčka šou Survivor Denisa...

Na prahu dospelosti Dara Rolins dokončila film s Jurajom Jakubiskom nazvaný Takmer ružový príbeh, ktorý mal premiéru v roku 1990 a zvyšok je už história. Ktohovie, aký príbeh čaká jej dcéru Lauru. S módou však koketuje už nejaký čas – ešte ako pätnásťročná nafotila editoriál so slovenským fotografom Branislavom Šimončíkom pre český magazín Grade.

zväčšiť Speváčka Dara Rolins a jej dcéra Laura Homolová... Foto: Profimedia
Dara Rolins a jej dcéra Laura Homolová Speváčka Dara Rolins a jej dcéra Laura Homolová prišli do Varov spoločne. Rolinsovú obliekol Lukáš Kimličku. Šperky mala od Gismondi a kabelku z limitovanej edície Fendi First.

V galérii si pozrite bohatú prehliadku známych osobností a hostí na akcii Mercedes Benz Prague Fashion Week. Nechýbali ani známe Slovenky ako Denisa Mendrejová, Karin Haydu (tiež s dcérou) či influencerky Ema Fajnor a Mirka Dobiš Michalková.

Video

VIDEO: Veľký rozhovor so speváčkou Darou Rolins o jej práci, súkromí, o láske, rodine, dcére Laure, o komunizme, úspechu, možnostiach či budovaní značky aj plánoch do budúcnosti.

© Autorské práva vyhradené

3 debata chyba
Viac na túto tému: #Praha #Dara Rolins #týždeň módy #Laura Homolová

+ Pomáhanie iným ľuďom zvyšuje pocit zmyslu života a vnútornú spokojnosť.
Skutočne nemusí byť všetko podľa vašich...

+ Vaša strava nie je dostatočne pestrá, snažte sa, čo najčastejšie variť doma.
Finančne ste na tom veľmi dobre,...