Tak na túto dvojicu z Dunaja zabudnite! Alenka a Michal vám vyrazia dych

Predavačka Alenka Valentová a seminarista Michal - v týchto úlohách ich milujú diváci seriálu Dunaj, k vašim službám.

25.04.2024 00:00
Lesana Krausková Foto:
Herečka Lesana Krausková a herec Peter Pecha ako seriáloví Alenka a Michal.
debata (1)

Ich začínajúci príbeh lásky sledovali fanúšikovia so zatajeným dychom. Michal ho však ukončil a Alenke zostali len oči pre plač. Je ich láska stratená navždy? Ako sa s ňou „pohrali“ scenáristi môžu diváci Markízy sledovať už v šiestej sérii.

lesana krausková Čítajte viac Aha, aj so sliepkou v náručí! Pôvabná Alenka z Dunaja ako ju nepoznáme, k divákom mieri rovno na Vianoce

Alenku a Michala pred kamerami stvárňuje herecká dvojica Lesana Krausková a Peter Pecha. Spolu s ďalšími tvárami z Dunaja sa v nedeľu posadili do hľadiska Let's Dance, aby podporili svojich kolegov – Petru Dubayovú a Jakuba Jablonského. A určite aj Annu Jakab Rakovskú, ktorá sa v seriálovom hite objavila takisto, ale jej postave Malvíny scenáristi nepripravili pekný osud – jej život ukončil vrah.

Porotkyňa Tatiana Drexler.
Moderátorka a porotkyňa Adela Vinczeová v...
+21Herec a model Adam Bárdy bol členom poroty.

Krausková a Pecha si spoločne zapózovali aj na červenom koberci, fanúšikom seriálu sa tak naskytol pohľad, na aký nie sú zvyknutí. Alenka a Michal zostali náhle v zabudnutí, kostýmy z Dunaja sú na míle vzdialené. Sympatická Krausková prišla pred objektívy v malých čiernych a Pecha stavil na extravaganciu, na jeho biely model sa počas večera oblečením nechytal žiaden z prítomných pánov.

zväčšiť Herečka Lesana Krausková a herec Peter Pecha. Foto: TV Markíza
Peter Pecha Herečka Lesana Krausková a herec Peter Pecha.

Medzi pozvanými hosťami sa objavili aj ďalšie známe tváre, okrem iných seriálová Lena Holubcová, herečka a minuloročná kráľovná parketu Jana Kovalčiková (galéria). Blížiace sa nedeľné kolo, do ktorého sa pretancovali štyri páry, už bude semifinálovým. O vstupenku do finále zabojujú Juraj Loj a Natália Horváthová, Anna Jakab Rakovská a Jaroslav Ihring, Jakub Jablonský a Eliška Lenčešová a Petra Dubayová s Matyášom Adamcom.

Juraj Loj a Natália Horváthová v 8. kole Let's...
Jakub Jablonský a Eliška Lenčešová v 8. kole...
+4Juraj Loj a Natália Horváthová v 8. kole Let's...

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #Lesana Krausková #Peter Pecha

+ Nájdenie hobby, ktoré milujete, vám prinesie vnútorné šťastie.
Zvýšte pozornosť pri zverejňovaní osobných...

+ Dokážte partnerovi, že vám na ňom po tom všetkom stále záleží.
Pomoc pri rozhodovaní ohľadom financií...