Láska zo seriálu aj v skutočnom živote? Hviezdy Bridgertonu odpovedali, ako to je s ich randením, na premiére odhalili...

Už v poradí tretiu sériu uvedie streamovacia platforma Netflix v rámci populárneho projektu Bridgerton. Tentoraz sa sústreďuje na hrdinku v podaní Nicole Coughlanovej, ktorú diváci už dobre poznajú z predchádzajúcich sérií.

16.05.2024 12:00
Luke Newton a Nicola Coughlan Foto: ,
Herci Luke Newton a Nicola Coughlan spoločne na slávnostnej premiére Bridgerton 3.
debata

Televízna bacuľka v historickej romantickej sérii riešila svoj vzhľad a fakt, že na love manželov, ktorý bol taký typický pre éru viktoriánskeho Anglicka, mala pre svoje krivky menšie šance. Ako Penelope Featherington tajne zamilovaná do dlhoročného kamaráta a brata svojej najlepšej kamarátky, s ktorou sa v závere druhej série pohádali a prestali komunikovať – tak vstupuje hrdinka v podaní britskej blondínky do seriálového pokračovania s trojkou v poradí.

Herečka a modelka Rose Bertram. Čítajte viac Cannes je opäť plné hviezd: Režisérka Barbie s výstrihom po pupok, Heidi Klum v róbe pre princeznú a Meryl Streep? V 74 rokoch vyzerá ako bohyňa

Samozrejme, Bridgerton je romantický projekt, v ktorom zvyčajne ústredná dvojica zvládne všetky prekážky hádzané pod nohy láske a všetko sa končí pomyselnou formulkou „a žili šťastne…“. Ako to dopadne v tomto prípade? Odpoveď ponúknu nové epizódy.

Herečka Nicola Coughlan na slávnostnej premiére...
Herečka Simone Ashley prišla v kreácii Prada.
+8Herci Jonathan Bailey (vľavo) a Luke Newton na...

Ich premiéra je stále iba v pláne, no už sa objavili špekulácie o tom, že Nicola Coughlan sa so svojím seriálovým kolegom Lukeom Newtonom (Colin Bridgerton) zblížila v súkromí. Na slávnostnej premiére v New Yorku si, samozrejme, zapózovali spolu a pôsobili veľmi srdečne a blízko.

Herečka Nicola Coughlan na slávnostnej premiére... Foto: SITA/AP, Andy Kropa
Nicola Coughlan Herečka Nicola Coughlan na slávnostnej premiére novinky Bridgerton 3 v kreácii od Danielle Frankel.

Pre internetovú televíziu Extra však neskôr Nicola vysvetlila: „Myslíme si, že je to naozaj milé, azda preto, že sa skutočne máme radi,“ povedala pre Extra o fámach. „Luke je naozaj výnimočný človek v mojom živote a mala som možnosť zažiť túto skúsenosť s ním. Už nikdy nebudem môcť urobiť niečo podobné v takom rozsahu. Je pekné mať takého dobrého priateľa, s ktorým to všetko môžete urobiť,“ komentovala.

Jean-Michel Jarre Čítajte viac Jean-Michel Jarre zlomil kedysi srdce najkrajšej Francúzke. Tesne pred svadbou sa prevalila nevera s hviezdou z kultového filmu 90-tych rokov

Hoci vzťah ani jeden z nich nepotvrdil, jedno predsa len médiám prezradili. Tvorcovia prezradili, že v pláne je už aj štvrtá séria projektu a do neho sa obaja vrátia. Pozornosť v ňom sa však sústredí na ďalšiu z postáv, ktorá tak dostane väčší priestor. Všetko sa televízny fanúšik dozvie včas.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #herec #láska #vzťah #Bridgerton #Nicola Coughlan

+ Dobrý film či seriál vás môže tiež nabiť energiou, len to neprežeňte.
Peniaze sa čoskoro objavia, nestrácajte...

+ Pravidelné prejavy vďačnosti a ocenenia posilnia vzájomnú dôveru a lásku.
V práci sa zlepšujete bude to tak ešte...