Slovenská herečka Morháčová žiarila v Cannes, na hlave turban a tie šaty... zvodnejšie to už nešlo, prsty v jej podobe má Čech aj Slovenka

Pred pár týždňami sme ju stretli na festivale v Ostrave, kde sa objavila ako jeden z čestných hostí. Už vtedy sa Katarína Morháčová priznala, že ju čaká aj najslávnejší filmový festival Európy.

17.05.2024 08:25
Katarína Morháčová Foto:
Herečka Katarína Morháčová v šatách od Tomáša Němca a s turbanom od Alexandry Gnidiakovej na filmovom festivale v Cannes.
debata (1)

Reč bola, samozrejme, o podujatí v Cannes, ktoré odštartovalo v utorok slávnostne svoj v poradí už 77. ročník. Hoci Katarína Morháčová nám nechcela prezrádzať, aká premiéra ju čaká, ani to, čo si oblečie na seba – dnes je to už dobre známe.

Katarína Morháčová Čítajte viac Z Ameriky do Ostravy a potom rovno do Cannes! Herečka Morháčová miluje festivaly, ale má to aj háčik... Čo prezradila pre Pravdu na gala plnom hviezd?

Rodáčka z Banskej Bystrice, ktorá sa presťahovala do Ameriky a skúsila šťastie s hereckou kariérou za veľkou mlákou, dostala pozvanie na veľkolepú premiéru snímky Furiosa: Mad Max sága. Stredajší večer, keď sa premietanie konalo, bol plný hostí a hviezdnych krások na červenom koberci. Nestratila sa však medzi nimi ani Slovenka, ktorú diváci mohli vidieť aj v domácej produkcii – napríklad seriáli Druhá šanca či komédii Jedeme na teambuilding.

Herečka Anya Taylor-Joy na slávnostnej premiére...
Bývalá Miss Francúzska Iris Mittenaere.
+28Herečka a členka poroty Eva Green pózuje v...

Morháčová si obliekla na seba model odvážnych červených šiat z najnovšej kolekcie dizajnéra Tomáša Němca, ktorú prezentoval na pražskom týždni módy (viac tu). Popri českej dizajnérskej tvorbe však nechýbal ani odkaz na Slovensko – turban, ktorý bol súčasťou prehliadky a ktorý si vzala aj brunetka Katarína, vytvorila slovenská dizajnérka doplnkov Alexandra Gnidiaková.

Naomi Campbell Čítajte viac Supermodelka Naomi si obliekla šaty staré 28 rokov. Ako v nich vyzerá dnes? Trúfla si aj na priehľadnú sukňu a mnohým padli sánky...

Katarína Morháčová pokračuje v nakrúcaní ďalšej série projektu For All Mankind z produkcie Apple TV, kde stvárnila kozmonautku Ninu Rozhenkovu a pre Pravdu prezradila, že chystá aj vlastný film. Viac o ňom, ale aj o tom, čo má (a čo nemá) rada na filmových festivaloch, prezradila vo videu, ktoré si môžete pozrieť nižšie.

Čo na festivaloch miluje a čo jej zase prekáža? Odpovedá Katarína Morháčová
Video
Zdroj: TV Pravda
Rose Bertram prichádza na premiéru filmu The...
Modelka Tatiana Korsakova.
+44Americká herečka Jane Fonda v kreácii Elie Saab.

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #premiéra #móda #Cannes #MFF Cannes #Furiosa #Katarína Morháčová #Tomáš Němec #Alexandra Gnidiaková

+ Dovolenka na horách vám dodá energiu po celý rok, pomôže horský vzduch.
Pred veľkými udalosťami máte tendenciu...

+ Počas dňa vás prepadne melanchólia, ktorá sa môže zmeniť až na depresiu.
Kolegyňu, ktorá sa vám...