Zvodná Salma Hayek či dcéra slávnej Birkinovej v priehľadnej čipke... áno, všetky oči na nich kým neprišla Selena Gomez. Dostala 9 minút aplauzu!

Rafinovanosť, provokácia aj sexepíl - na červenom koberci sobotňajšej premiéry filmu Emilia Perez ich bolo požehnane. Azda aj preto, že jedným z dominujúcich dizajnérskych domov večera sa stal francúzsky Saint Laurent.

19.05.2024 09:00
Salma Hayek v kreácii Balenciaga Foto: ,
Herečka Salma Hayek v kreácii Balenciaga na premiéru filmu Emilia Perez.
debata

Ateliér, ktorý vychádza z tvorby slávneho a dnes už zosnulého dizajnéra, sa roky prezentuje zvodnými róbami na červený koberec a jeho ambasádorky zvyčajne patria medzi najodvážnejšie dámy v šoubiznise. Nie preto, že by chceli provokovať, ale skrátka preto, lebo im na nejakom odhalenom kúsku kože či priehľadnej čipke nezáleží.

France Cannes 2024 Kinds of Kindness Red Carpet Čítajte viac Dokonalé krivky, dekolt ako magnet - Eva Longoria vyzerá lepšie ako pred 20 rokmi. A pozrite na Demi Moore, v Cannes zatienila aj oscarovú star

Francúzska herečka a speváčka Charlotte Gainsbourg patrí medzi ne a potvrdila to priamo po boku šéfdizajnéra domu Anthonyho Vacarella. Pred objektívy sa postavila v priehľadnej minikreácii, ktorá síce nezakryla intímne partie, no vo výsledku vyzerala veľmi pôvabne a žensky. A azda možno dodať „francúzsky“. Lebo práve francúzsky šik a jemnú provokáciu módny dom dokáže dokonale stvárniť.

Herečka a členka poroty Eva Green na premiére...
Herečka Salma Hayek v kreácii Balenciaga na...
+22Herečka a speváčka Selena Gomez v kreácii Saint...

Jednou z jeho devíz je však aj bohatý archív a inšpirácie tvorbou slávneho Yvesa Saint Laurenta a ňou boli očividne inšpirované aj modely dvojice hlavných hereckých hviezd premiérového súťažného filmu Emilia Perez. Herečka Zoe Saldana a tiež jej herecko-spevácka kolegyňa Selena Gomez boli ako ukážka dokonalej hollywoodskej elegancie a noblesy.

Herečka a speváčka Selena Gomez v kreácii Saint... Foto: SITA/AP, Vianney Le Caer
France Cannes 2024 Emilia Perez Red Carpet Herečka a speváčka Selena Gomez v kreácii Saint Laurent.

Najmä druhá menovaná okamžite upútala zrak, keď sa na červenom koberci objavila v stĺpovej čiernej kreácii s odhalenými ramenami a bielym taftom zdobeným živôtikom. Na krku sa potom Gomezovej trblietal masívny náhrdelník Bvlgari zdobený briliantmi a diamantmi, ktorého hodnota musela byť ohromujúca. Za americkou kráskou tajne kráčali aj bodyguardi.

Anne Parillaud a herec Alain Delon Čítajte viac Kráska z kultovej Brutálnej Nikity prehovorila o inceste: Otca všetci odsudzovali, ja som ho milovala... Slovo monštrum vysloviť na jeho adresu nedokáže

Nebol to však len vzhľad, ktorý v Cannes v sobotu večer očaril. Ako napísal portál Variety, nový film režiséra Jacquesa Audiarda – film Emilia Perez, v ktorom Selena, Zoe či napríklad Edgar Ramirez účinkujú, absolútne uchvátil publikum a dočkal sa doposiaľ najdlhšieho potlesku postojačky. Celých deväť minút trvalo, kým publikum utíchlo s tľapkaním a tvorcovia s úsmevmi opúšťali festivalové kino.

Herečka a členka poroty Eva Green na premiére... Foto: Gisela Schober/Getty Images for CHANEL
Eva Green Herečka a členka poroty Eva Green na premiére filmu Emilia Perez v kreácii Chanel Haute Couture inšpirovanej modelom z kolekcie Jeseň/Zima 1994/1995.

Na slávnostnej premiére sa zúčastnili aj ďalšie slávne tváre. Očarujúca bola herečka a členka poroty Eva Green v kreácii Chanel Haute Couture, herečka Eva Longoria v kreácii Tony Ward či herečka Salma Hayek v modeli Balenciaga.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #móda #Cannes #Selena Gomez #Salma Hayek #Saint Laurent #MFF Cannes #potlesk

+ Dostanete sa do výbornej duševnej kondície a vaše zdravie pookreje.
Vyhýbajte sa zbytočným nákupom,...

+ Cvičte pravidelne, aby ste si zvýšili energiu. Pohyb je kľúčový.
Skúste nové spôsoby investovania, aby ste...