Kevin Costner dohnal fanúšičky k slzám, hviezdny herec ovládol Cannes! Toto je jeho 5 detí, veľkú chvíľu si užili s otcom

Mimoriadne očakávaným projektom 77. ročníka festivalu v Cannes je aj nový film herca, režiséra a scenáristu Kevina Costnera. Niekdajší miláčik Ameriky nesklamal.

20.05.2024 06:34
debata
zväčšiť Herec a režisér Kevin Costner (tretí sprava)... Foto: SITA/AP, Vianney Le Caer
France Cannes 2024 Horizon: An American Saga Red Carpet Herec a režisér Kevin Costner (tretí sprava) priviedol na premiéru svojho najnovšieho filmu v Cannes aj svoje deti - zľava: Lily Costner, Hayes Costner, Grace Avery Costner, Cayden Wyatt Costner a Annie Costner.

Na červenom koberci v nedeľu podvečer sa na francúzskej Riviére zišli takmer všetky hviezdy jeho filmu. Držiteľ Oscara za snímku Tanec s vlkmi obsadil do úloh mladé talenty, ale aj hviezdy ako Sienna Miller či Luke Wilson. Delegácia filmu bola početná, pričom v nej prevažovali dámy. Spomenutá Miller napríklad žiarila v kreácii Chloé, jej kolegyňa Ella Hunt uchvátila v róbe Fendi Haute Couture a Isabelle Fuhrman zase v pompéznej červenej róbe Armani Privé.

Salma Hayek v kreácii Balenciaga Čítajte viac Zvodná Salma Hayek či dcéra slávnej Birkinovej v priehľadnej čipke... áno, všetky oči na nich kým neprišla Selena Gomez. Dostala 9 minút aplauzu!

Premiéra novinky, ktorá diváka berie do obdobia divokého západu a zachytáva tiež dianie počas občianskej vojny v Amerike, však nebola len o filmovej udalosti a návrate Costnera do režisérskej pozície. Samotný autor scenára a režisér sa totiž rozhodol poňať nedeľňajšie premietanie rodinne.

zväčšiť Herečka Sienna Miller (druhá zľava) prišla so... Foto: SITA/AP, Scott A Garfitt
Sienna Miller (druhá zľava) prišla so svojou dcérkou Marlowe Sturridge, partnerom Olim Greenon a mamou Jo Millerovou. Herečka Sienna Miller (druhá zľava) prišla so svojou dcérkou Marlowe Sturridge, partnerom Olim Greenon a mamou Jo Millerovou.

Po oficiálnom pózovaní s protagonistami filmu sa po jeho boku postavila pätica tých najmilovanejších – jeho vlastných detí, z ktorých dokonca jedno vo filme aj účinkuje. Costner do filmu Horizon: American Saga obsadil syna Hayesa, ktorý sa narodil v manželstve s Christine Baumgartnerovou. Okrem neho sa však do Cannes so slávnym otcom vybral aj jeho brat Cayden a sestra Grace (tiež deti, ktoré má s Baumgartnerovou) a ratolesti Lily a Annie, ktoré sa Costnerovi narodili počas manželstva so Cindy Costnerovou. Ch a sestry Lily, Grace a Annie. Do zostavy chýbali už len synovia Liam a Joe.

Christine Baumgartner Čítajte viac Súd jej odklepol výživné 130-tisíc na mesiac, Costnerova manželka to oslávila na pláži s deťmi a... je toto vari jej nový chlap?

Herec, ktorý pred časom plnil titulky bulvárnych plátkov pre svoj rozvod so spomenutou expartnerkou Christine Baumgartnerovou, má zjavne s deťmi veľmi vrúcny vzťah. A nielen s nimi. Na festivale bolo totiž vidieť absolútne nadšené a dojaté fanúšičky, ktoré na milovanú hviezdu čakali pred festivalovým kinom. Niektoré z nich nemohli zadržať slzy, keď sa im podarilo herca stretnúť a získať od neho podpis (foto v galérii).

Herečka Ella Hunt v kreácii Fendi Haute Couture. Foto: SITA/AP, Vianney Le Caer
Herečka Ella Hunt v kreácii Fendi Haute Couture. Herečka Ella Hunt v kreácii Fendi Haute Couture.

Okrem Kevina Costnera však početnou rodinou upútala pozornosť aj herečka Sienna Miller, ktorá na premiéru vzala mamu Jo a dcéru Marlowe, ale tiež partnera Oliho Greena. Kvarteto vyzeralo byť vo skvelej nálade a užívalo si hviezdnu premiéru.

zväčšiť Zľava: Herečky Isabelle Fuhrman, Ella Hunt,... Foto: SITA/AP, Vianney Le Caer
Isabelle Fuhrman, Ella Hunt, Sienna Miller a Abbey Lee Zľava: Herečky Isabelle Fuhrman, Ella Hunt, Sienna Miller a Abbey Lee spoločne predstavili film Horizon: An American Saga na 77. ročníku MFF Cannes.

V rámci módy nepochybne zaujali aj pozvané dámy ako Michelle Yeoh v kreácii Bottega Veneta či francúzska herečka Isabelle Huppert v kreácii Balenciaga. Ďalšie úchvatné modely nájdete v našej galérii.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #premiéra #rodina #Cannes #Sienna Miller #MFF Cannes #Kevin Costner #Horizon: American Saga

+ Pozor na spodnú časť tela, hlavne na verejných kúpaliskách zvýšte hygienu.
V práci...

+ Nájdete v sebe odhodlanie zmeniť svoj život k lepšiemu, vnímajte okolie.
Nebojte sa príležitostí,...