Absolútny triumf Demi Mooreovej v Cannes! O jej krásu nejde, dočkala sa toho, po čom iné herečky bažia celý život...

Patrí medzi najznámejšie hollywoodske tváre, ale v prípade hereckého chlebíčka sa slávna Demi Moore spolieha skôr na úspechy z minulosti. Zdá sa však, že už nemusí...

21.05.2024 00:00
Demi Moore v kreácii Schiaparelli Haute Couture Foto: ,
Herečka Demi Moore v kreácii Schiaparelli Haute Couture na premiére filmu The Substance.
debata (2)

Na 77. ročník filmového festivalu v Cannes priniesla americká rodáčka nový film The Substance, s ktorým má po nedeľňajšej premiére na konte aj rekord, aký sa zatiaľ tento rok na podujatí nekonal.

Salma Hayek v kreácii Balenciaga Čítajte viac Zvodná Salma Hayek či dcéra slávnej Birkinovej v priehľadnej čipke... áno, všetky oči na nich kým neprišla Selena Gomez. Dostala 9 minút aplauzu!

Ako informoval portál Deadline.com, snímka v réžii Coralie Fargeatovej si vyslúžila 13-minútové standing ovations – teda potlesk postojačky. Ide o vôbec najdhlšie trvajúci potlesk, aký mala doposiaľ niektorá z uvedených súťažných či mimosúťažných snímok v rámci programu festivalu.

Modelka, podnikateľka a herečka Rosie...
Zľava: Herec Dennis Quaid, režisérka Coralie...
+9Herečka Demi Moore v kreácii Schiaparelli Haute...

Pre 61-ročnú Mooreovú tak ide o výnimočný triumf – v posledných rokoch sa totiž objavovala v menej oslavovaných či uznávaných projektoch a ponuky na úlohy, ktoré dostávala, nedokázali osloviť kritiku ani divákov výrazným spôsobom.

France Cannes 2024 Kinds of Kindness Red Carpet Čítajte viac Dokonalé krivky, dekolt ako magnet - Eva Longoria vyzerá lepšie ako pred 20 rokmi. A pozrite na Demi Moore, v Cannes zatienila aj oscarovú star

V projekte The Substance, kde si okrem nej zahral aj herec Dennis Quaid či herečka Margaret Qualley, sa dej krúti okolo novej drogy, ktorá sľubujepremeniť ľudí v tú najlepšiu verziu seba samých a ich snov. „Je to však ponuka, ktorá prichádza aj s nečakaným a desivým zvratom,“ píše sa na margo filmu, ktorý je zaradený do žánru takzvaného „telesného hororu“.

Herečka Demi Moore predstavila film The... Foto: SITA/AP, Vianney Le Caer
Demi Moore Herečka Demi Moore predstavila film The Substance na filmovom festivale v Cannes.

Demi Moore, samozrejme, excelovala aj na červenom koberci. V nedeľu večer sa už za tma objavila v kreácii Schiaparelli Haute Couture a strhla na seba pozornosť. V pondelok predpoludním sa potom v elegantných koktejlových šatách predstavila novinárom a fotografom na lide. Herečku na francúzskej Riviére sprevádza jej milovaná čivava Pilaf. Viac foto v galérii.

Eva Longoria
Herečky a kamarátky Hunter Schafer (vľavo) a...
+40Americká herečka Demi Moore podporila premiéru...

© Autorské práva vyhradené

2 debata chyba
Viac na túto tému: #Cannes #Demi Moore #Schiaparelli #triumf #MFF Cannes #potlesk

+ Nesprávne zvolená obuv vám spôsobí bolestivé opuchy na nohách.
Pracovný čas si efektívne rozdeľte a myslite na...

+ Cvičte pravidelne, aby ste si zvýšili energiu. Pohyb je kľúčový.
Skúste nové spôsoby investovania, aby ste...