Richard Gere sa od manželky nedokázal odtrhnúť. 'Zakročiť' musel jeho vlastný syn - tento fešák je však plod hercovej lásky k inej...

Herec Richard Gere sa už tiež stihol objaviť na filmovom festivale v Cannes. A neprišiel sám.

21.05.2024 10:30
Richard Gere a jeho manželka Alejandra Silva Foto: ,
Herec Richard Gere a jeho manželka Alejandra Silva na slávnostnej premiére filmu Oh, Canada v Cannes.
debata

Legendárny hrdina z filmového plátna a niekdajší idol miliónov žien na uvedenie svojho nového filmu Oh. Canada vzal manželku Alejandru Silvu, ale aj syna Homera. Bola to však predovšetkým španielska rodáčka, ku ktorej sa čiperný sedemdesiatnik s nadšením túlil aj pred objektívmi.

Bella Hadid Čítajte viac Iné by tak možno ani nevpustili na červený koberec, ale Bella Hadid? V priehľadných šatách ukázala všetko a zatienila aj slávnu Sklenaříkovú

Manželská dvojica si vymieňala bozky a objatia. Alejandra, ktorú s Gerom spojilo nadšenectvo pre ochranu prírody a enviromentálne problémy, pôsobila ako mimoriadne šťastná dáma – neustále sa usmievala a spokojne pózovala po boku hollywoodskej hviezdy.

Herec Richard Gere a jeho manželka Alejandra...
Herečka Uma Thurman v kreácii Burberry na...
+12Herec Richard Gere a jeho manželka Alejandra...

Na celú situáciu s humorom prihliadol aj 24-ročný Homer James Jigme Gere, ako znie celé meno hercovho dospelého syna. Ak by ste si však mysleli, že Homer je potomkom vášnivej lásky medzi hrdinom Pretty Woman a španielskou kráskou, budete sa mýliť.

zväčšiť Herec Richard Gere priviedol do Cannes manželku... Foto: SITA/AP, Scott A Garfitt
Richard Gere priviedol do Cannes manželku Alejandru Silva a syna Homera Jamesa Jigme Gera Herec Richard Gere priviedol do Cannes manželku Alejandru Silva a syna Homera Jamesa Jigme Gera, ktorého má s predchádzajúcou manželkou Carey Lowellovou.

Hercov najstarší potomok sa narodil počas jeho druhého manželstva v roku 2000 – v tom čase bol Gere vo vzťahu s herečkou Carey Lowellovou a dvojica sa zosobášila necelé dva roky po Homerovom narodení. Manželstvo sa však skončilo rozvodom v roku 2016. Dôvodom boli – ako to už v Hollywoode býva – neprekonateľné rozdiely páru.

Richard Gere a jeho manželka Alejandra Silva Čítajte viac Ženy sa mu hádzali k nohám, pred oltár vzal supermodelku: Toto je dnes Pretty Woman Richarda Gera, má o 33 rokov menej a zbalila ho na...

O necelé dva roky neskôr stál dnes 74-ročný Gere pred oltárom znovu, aby povedal áno práve sympatickej Alejandre, s ktorou má ďalších dvoch synov. Jeden prišiel na svet v roku 2019, ďalší o rok neskôr.

Herca Richarda Gera si, samozrejme, ešte mnohí pamätajú ako manžela slávnej supermodelky Cindy Crawfordovej, s ktorou bol ženatý v rokoch 1991 až 1995. Ona sama pred časom priznala, že vekový rozdiel medzi nimi výrazne zmenil jej život. Ako vychytená supermodelka bola na roztrhanie, no manžel starší od nej o viac ako dve dekády ju prirodzene priviedol k tomu, že sa menej stretávala so svojimi rovesníčkami a rovesníkmi. Manželstvo dvojice sa skončilo azda aj pre generačný rozdiel.

zväčšiť Herec Richard Gere s niekdajšou manželkou Carey... Foto: Profimedia
Richard Gere s niekdajšou manželkou Carey Lowell Herec Richard Gere s niekdajšou manželkou Carey Lowell a ich synom Homerom na zábere z roku 2012.

Mimochodom, Richard Gere nie je jedinou známou osobnosťou, ktorá na filmový festival do Cannes vzala svoje ratolesti. Urobil tak napríklad aj herec Kevin Costner, ktorého na premiére nového filmu sprevádzalo až 5 z jeho 7 detí. Herečka Sienna Miller zase predstavila svetu dcérku Marlowe. Viac aj v galériách nižšie.

Rose Bertram prichádza na premiéru filmu The...
Modelka Tatiana Korsakova.
+44Americká herečka Jane Fonda v kreácii Elie Saab.
Herečka Anya Taylor-Joy na slávnostnej premiére...
Bývalá Miss Francúzska Iris Mittenaere.
+28Herečka a členka poroty Eva Green pózuje v...
Herečka Aubrey Plaza v kreácii Loewe na uvedení...
Luma Grothe pózuje na premiére filmu...
+22Režisérka a prezidentka festivalovej poroty...
Eva Longoria
Herečky a kamarátky Hunter Schafer (vľavo) a...
+40Americká herečka Demi Moore podporila premiéru...
Herečka a členka poroty Eva Green na premiére...
Herečka Salma Hayek v kreácii Balenciaga na...
+22Herečka a speváčka Selena Gomez v kreácii Saint...
Herečka Isabelle Fuhrman na premiére filmu...
Herec Alejandro Edda.
+35Herečka Sienna Miller (druhá zľava) prišla so...
Modelka, podnikateľka a herečka Rosie...
Zľava: Herec Dennis Quaid, režisérka Coralie...
+9Herečka Demi Moore v kreácii Schiaparelli Haute...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #syn #Cannes #Richard Gere #MFF Cannes #Alejandra Silva #deti slávnych