Pláž na odhalenie nepotrebuje, Izabel Goulart hrdo ukázala krivky aj v Cannes. Veteránka Herzigová aj krásna Švédka ozdobili festival tiež

Slávne modelky k filmovému festivalu v Cannes patria ako červený koberec. A pri pózovaní na ňom či na schodoch do festivalového kina sa radia aj medzi najpôvabnejšie dámy akcie.

23.05.2024 16:30
Izabel Goulart Foto: ,
Brazílska modelka Izabel Goulart prišla na premiéru v kreácii Zuhair Murad Haute Couture.
debata

Ani jeden večer v doterajšom 77. ročníku sa nezaobišiel bez účasti známych tvárí z prehliadkových mól či časopisov – stredajší program, premietanie filmu Gróf Monte Christo, zhodou okolností spojil na jednej premiére niekoľko slávnych tvárí z prehliadok Victoria's Secret. Dámy, označované aj za posledné supermodelky brandže, žiarili.

Bella Hadid v archívnej kreácii DSquared2 Čítajte viac Slovenka Gregorová v nich žiarila už v roku 2006, teraz si odvážne šaty vzala na seba americká kráska. Výsledok? Na toto si Hadid netrúfla

Medzi pozvanými sa objavila Brazílčanka Izabel Goulart, ktorá sa postarala aj o najodvážnejší model večera. Jej kreácia Zuhair Murad Couture odhaľovala dokonalé dlhé nohy a pevne tvarované pozadie, ktoré Izabel toľkokrát predvádzala v spodnej bielizni či plavkách. Zdá sa, že ju to baví aj pri večerných róbach.

Česká modelka Eva Herzigová na premiére filmu...
Topmodelka Elsa Hosk v kreácii Prabal Gurung.
+21Brazílska modelka Izabel Goulart prišla na...

O niečo klasickejšiu podobu ponúkla fotografom plavovláska Elsa Hosk – švédska kráska a dvojnásobná mama si vzala na seba róbu Prabal Gurung, v ktorej tubovú čiernu časť zdobil biely živôtik a dekoratívny pruh látky na prsiach, ktorý prechádzal do vlečky.

Topmodelka Elsa Hosk v kreácii Prabal Gurung. Foto: SITA/AP, Vianney Le Caer
Topmodelka Elsa Hosk v kreácii Prabal Gurung. Topmodelka Elsa Hosk v kreácii Prabal Gurung.

Pozvanie na stredajšiu premiéru však prijala aj veteránka a dnes už legenda modelingu – česká rodáčka Eva Herzigová, ktorú svet spoznal ako ambasádorku a superstar značky Wonderbra, ale tiež patrila medzi krásky, ktoré kedysi spolupracovali s výrobcom dámskej bielizne Victoria's Secret. Aj dnes sa päťdesiatnička a mama troch detí radí medzi dámy, ktoré na spoločenských podujatiach zažiaria.

Bella Hadid Čítajte viac Iné by tak možno ani nevpustili na červený koberec, ale Bella Hadid? V priehľadných šatách ukázala všetko a zatienila aj slávnu Sklenaříkovú

Doterajšie dianie festivalu prilákalo do centra a na jednotlivé premiéry aj ďalšie slávne krásky. Nechýbala medzi nimi polonahá Bella Hadid (viac tu), ale tiež maďarská kráska Barbara Palvin či modelky Rose Bertram, Alessandra Ambrosio alebo britská krásavica Rosie Huntington-Whiteley. Okrem galérie z premiéry si môžete pozrieť aj galériu modeliek v Cannes pod článkom.

Supermodelka Bella Hadid prišla na premiéru...
Brazílska modelka Izabel Goulart prišla na...
+46Česká modelka Eva Herzigová na premiére filmu...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #krása #Cannes #modelka #Eva Herzigová #MFF Cannes #Izabel Goulart #Elsa Hosk

+ Doprajte si viac oddychu, aby ste predišli stresu. Harmónia je dôležitá.
Dostanete príležitosť presvedčiť šéfa,...

+ S úsmevom vám to pôjde lepšie a zabudnete na starosti, ktoré máte.
S financiami narábajte opatrne,...