Rozdiel medzi zábermi je 24 rokov, Jennifer Lopez sa odhalenej hrude a rozparku až do neba nezľakne... ale slávne šaty to už nie sú!

Tak trochu deja vu mohli mať najvernejší fanúšikovia speváčky Jennifer Lopez, ktorí pri nej stoja celé dekády. Nedávno sa objavila na verejnosti v šatách, ktoré nápadne pripomínali jej slávny model.

28.05.2024 00:00
Jennifer Lopez Foto: ,
Herečka a speváčka Jennifer Lopez na zábere pri uvedení filmu Atlas v Mexiku.
debata

V roku 2000 si na vyhlásenie cien Grammy obliekla kultový model z dielne Versace – dlhé zelené šaty s tropickou potlačou a výrazným dekoltom až po pupok a rozparkom siahajúcim len pár centimetrov pod lonovú oblasť.

Valeria Golino Čítajte viac Jej krása očarila Cruisa a rozpálila Charlieho Sheena, pred 60-kou je ešte pôvabnejšia. Spomienky na mladosť v Hollywoode? Dialo sa mi všeličo...

Z modelu sa stal jeden z kultových popkultúrnych fenoménov a táto chvíľa sa dokonca zapísala do dejín – práve vyhľadávanie záberov Lopezovej totiž viedlo k vývoju nového nástroja spoločnosťou Google – takzvaný Google Image Search – teda vyhľadávač obrázkov.

Speváčka a herečka Jennifer Lopez v roku 2000 v... Foto: SHUTTERSTOCK
Jennifer Lopez v roku 2000 Speváčka a herečka Jennifer Lopez v roku 2000 v slávnych šatách Versace a so vtedajším partnerom Diddym. Na ich vzťah by hádam zabudol každý - nebyť práve šiat Versace, ktoré sú legendárne. A Diddy sa ku nim "priplietol".

Ani po 24 rokoch od tohto momentu sa však zjavne slávna hudobná diva nebojí obliecť si odhaľujúcu garderóbu. Hoci tentoraz siahla po nežnej krémovej bielej a volánoch – kreácia z dielne značky Chloé, ktorú si obliekla v Mexiku na stretnutie s médiami – bola až prekvapivo podobná strihu jej slávnych Versace šiat. Dnes 54-ročná Lopezová odhalila hrudník a nohy, jej forma je ukážková aj pár týždňov pred dovŕšením pol jubilea – teda 55. narodenín.

Demi Moore Čítajte viac Namiesto mužov dnes strieda úchvatné modely, 60-nička Demi Moore je jasná kráľovná Cannes. A najväčšia láska? Tá ju sprevádza tiež

Posledné týždne sa však meno hviezdy filmu Atlas spája viac s jej súkromím ako s príťažlivým a nestarnúcim vzhľadom. Dlhší čas sa totiž špekuluje o tom, že do života Lopezovej opäť vstúpili partnerské problémy – dokonca sa začalo hovoriť o rozvode s hercom Benom Affleckom. Otázku na jej manželstvo dostala dokonca aj počas návštevy v Mexiku, kde sa stretla so zástupcami médií kvôli novému projektu z produkcie Netflixu.

„Viete to aj lepšie,“ reagovala lakonicky na otázku jedného zo žurnalistov, ktorý sa priamo spýtal, či majú s Benom problémy. Tlačovú konferenciu následne organizátori ukončili.

Pozrite si archívnu galériu
Herečka Jennifer Connelly (51) na prehliadke...
Modelka a speváčka Carla Bruni na prehliadke...
+3Speváčka a herečka Janet Jackson (56) na...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #šaty #rozvod #móda #Jennifer Lopez #Versace #Ben Affleck #strih

+ Nesprávne zvolená obuv vám spôsobí bolestivé opuchy na nohách.
Pracovný čas si efektívne rozdeľte a myslite na...

+ Dbajte na to, aby ste mali dostatočné množstvo fyzickej aktivity.
Kupujte tovar, na ktorý máte peniaze,...