Už pár mesiacov v klube 70-ničiek, ale pohľad na ňu berie dych. Niet divu, že jej pri nohách kľačal Billy Joel a údajne pobláznila aj Gerea

Vo februári oslávila okrúhlu sedemdesiatku, ale americká rodáčka Christie Brinkley je dokonalou ukážkou slova supermodelka.

29.05.2024 00:00
Christie Brinkley Foto: ,
Bývalá supermodelka Christie Brinkley na oslavách 60. výročia vydania magazínu Sports Illustrated Swimsuit Issue.
debata

Táto dáma zo štátu Michigan, ktorej sláva odštartovala ešte koncom 70-tych rokov, keď sa začala venovať modelingu, aj nedávno ohúrila na podujatí venovanom špeciálnemu vydaniu magazínu Sports Illustrated. Áno, tušíte správne, ide o vydanie, ktoré vychádza raz ročne a je venované plážovým trendom a modelom.

Bývalá supermodelka Christie Brinkley v...
Modelka Sailor Brinkley-Cook a jej mama -...
+7Modelka Christie Brinkley prišla v žiarivej...

Primárne však púta pozornosť očarujúcimi modelkami v jednotlivých kreáciách a často aj titulnou stranou. Na tej sa Brinkley ocitla dovedna trikrát – dokonca tri roky za sebou (1979, 1980 a 1981), čo len posilnilo jej status supermodelky. A žiadanej krásavice.

Valeria Golino Čítajte viac Jej krása očarila Cruisa a rozpálila Charlieho Sheena, pred 60-kou je ešte pôvabnejšia. Spomienky na mladosť v Hollywoode? Dialo sa mi všeličo...

V súkromí plavovlásky, ktorá aj po dovŕšení sedemdesiatky pôsobí o dve dekády mladšie, sa veru žiadne nudné časy nekonali. Modelka bola vydatá celkovo štyrikrát, pričom azda najznámejším z jej životných partnerov bol spevák a skladateľ Billy Joel. Pár sa zosobášil v roku 1985 a ich dcéra, Alexa Ray Joel, sa narodila v rovnakom roku. Napriek tomu, že o deväť rokov neskôr prišlo k rozvodu, ex-partneri si aj po ňom udržali priateľský vzťah.

zväčšiť Modelka Sailor Brinkley-Cook a jej mama -... Foto: SITA/AP, Charles Sykes
Sailor Brinkley-Cook a jej mama - bývalá supermodelka Christie Brinkley Modelka Sailor Brinkley-Cook a jej mama - bývalá supermodelka Christie Brinkley na prehliadke Michael Kors Jar/Leto 2023 v New Yorku.

Omnoho ťažšie však Christie znášala rozpad štvrtého manželstva – s architektom Petrom Cookom. Dôvodom jeho konca bola totiž Cookova nevera, ktorú navyše poriadne preprali bulvárne médiá. Ex-manželia majú spolu dcéru Sailor Lee Brinkley-Cook, narodenú v roku 1998.

Manželský pár Elsa Pataky a Chris Hemsworth zdravia fotografov a fanúšikov. Čítajte viac Za rok stihli prvé rande aj svadbu, prekážkou nebol ani vekový rozdiel. Po 14 rokoch spolu sú ako dokonalý pár, Hemsworthova láska sa smeje: Pravda je...

Zoznam mužov v živote slávnej modelky však nekončí pri štvorici manželov. Roky sa špekulovalo aj o románikoch s inými slávnymi mužmi – alebo o tom, ktorá mužská hviezda sa snažila amerického miláčika zo stránok magazínov dostať do postele. Šuškalo sa to o hercovi Warrenovi Beattym, Christie mala vraj absolútne učariť aj hercovi Richardovi Gereovi.

zväčšiť Modelka Christie Brinkley a slávny majiteľ... Foto: SITA/AP, Scott Harms
Christie Brinkley and Michael Chow Modelka Christie Brinkley a slávny majiteľ reštaurácií Michael Chow v roku 1983.

Okrem toho sa jeden čas hovorilo aj o jej krátkom romániku so spevákom Paulom McCartneym. Nikdy však nebol potvrdený. Čo je isté – randila s hudobníkom Johnom Mellencampom, ktorého preslávil aj vzťah s inou slávnou ženou – herečkou Meg Ryanovou. Dámy údajne o skladateľa dokonca jeden čas bojovali. Aj to je však informácia, ktorá nikdy nebola potvrdená.

Pozrite si tiež
Na mŕtve telá nezabudnem, eufória z výstupu na Everest ma zaplavuje doteraz. Vrchol bol cesta dolu, hovorí prvá Slovenka na najvyššej hore sveta
Video
Zdroj: TV Pravda

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #láska #vek #dcéra #Christie Brinkley #milostný život #partneri

+ Pozor na spodnú časť tela, hlavne na verejných kúpaliskách zvýšte hygienu.
V práci...

+ Rezignácia nepatrí do vášho života, ťažké myšlienky vypustite z hlavy.
Urobte si poriadok vo finančných...