Každým týždňom krajšia, princezná Charlene očarila aj pretekárov z Monaka! Ale toto bolo riadne módne faux pas, má ho na svedomí knieža

Veľká cena Monaka je už za nami, ale oplatí sa ku nej vrátiť minimálne z jedného dôvodu. Teda aspoň ku slávnostnému galavečeru, ktorý nasledoval po víťazstva Charlesa Leclerca.

30.05.2024 00:00
Knieža Albert II. a jeho manželka, princezná... Foto:
Knieža Albert II. a jeho manželka, princezná Charlene na akcii Formula One Grand Prix of Monaco Gala. Charlene má na sebe róbu Louis Vuitton.
debata

Monacký kniežací pár hostil šampióna na gala podujatí, ktoré sa konalo pár hodín po pretekárovom úspechu na okruhu v bohatom európskom kniežatstve. A bola to opäť princezná Charlene, o ktorej sa (právom) hovorilo ako o kráľovnej večera.

2154004926 Čítajte viac Ďalší súboj švagrín z Monaka: Obe sa narodili do luxusu, na červenom koberci sa 'predháňajú', ktorá bude žiariť viac...

Štyridsaťpäťročná manželka kniežaťa Alberta II. sa objavila pred hosťami a novinármi v mimoriadne príťažlivom a elegantnom outfite. Jasnočervené šaty z dielne Louis Vuitton, ktoré zdobil trblietavý tielkový živôtik, boli neprehliadnuteľné. Rovnako ako pôvab a mladistvý vzhľad ich nositeľky.

zväčšiť Zľava: Frédéric Vasseur, knieža Albert II. a... Foto: Profimedia
876767906 Zľava: Frédéric Vasseur, knieža Albert II. a jeho manželka, princezná Charlene, pretekár Charles Leclerc a jeho partnerka Alexandra Saint Mleux.

Mama dvojičiek – princeznej Gabrielly a princa Jacquesa – bola vo výbornej nálade a spokojne sa usmievala po manželovom boku. Po príchode na event si následne „struhli“ aj pár póz s Charlesom Leclercom a jeho partnerkou a následne sa venovali hosťom.

Knieža Albert II a jeho manželka, princezná Charlene Čítajte viac Charlene s Albertom znovu ako hrdličky a po ich boku... obľúbené deti obľúbenej sestry? Titul nemá ani jedno z nich, knieža ich aj tak zbožňuje

Podobe monackej princeznej, kedysi profesionálnej plavkyni, za posledné týždne a mesiace dominuje vycibrený luxusný štýl a ukážkové voľby garderóby na vybrané príležitosti. Charlene však púta pozornosť aj nákladnosťou svojho šatníka – naposledy napríklad, keď si obliekla kašmírovú elegantnú vestu za bezmála 8000 eur. Róba Louis Vuitton z nedeľňajšieho podujatia však tiež asi nepatrila k najlacnejším.

Charlene Wittstock v roku 2010 po boku svojho...
Charlene Wittstock v roku 2010 po boku svojho...
+12Charlene Wittstock ako snúbenica princa...

Kniežací pár sa zároveň mohol vyhnúť jednej veci – žiaden fundovaný módny odborník by im ju neschválil. Reč je o snahe doladiť motýlika do farby šiat partnerky (ako to často robia aj slovenské páry). Albert II. s jasnočerveným hodvábnym motýlikom pôsobil na prvý pohľad humorne a zároveň trochu lacno.

Princezná Charlene z Monaka na zábere zo začiatku mája 2024. Čítajte viac Tichý luxus? Pri pohľade na ceny kúskov, ktoré nosí princezná Charlene, sa vám bude chcieť skôr kričať...

Nie je zlé snažiť sa medzi partnermi vytvoriť prepojený a zladený look, ale siahať po identickom odtieni doplnkov v mužskom prípade je prvoplánové. Omnoho rafinovanejšia a sofistikovanejšia je vybrať si napríklad motýlika s jemným náznakom farby alebo z farebnej palety, ktorá sa odvíja z konkrétnej farebnej skupiny. Pri jasných farbách šiat u žien dokonca odborníci radia, že muži by mali naopak voliť tlmenejšie a decentnejšie doplnky, aby žene nebrali pozornosť rušivým detailom.

Má titul zo strojárčiny, dnes oblieka aj Studenkovú či Marcinkovú. Chcela som, aby si ma ženy našli samy, hovorí dizajnérka Ida Sándor
Video
Zdroj: TV Pravda

Pozrite si aj bohaté galérie z Cannes na ďalšej strane.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #trapas #móda #Monako #Louis Vuitton #princezná Charlene #knieža Albert

+ Pravidelné cvičenie uvoľňuje endorfíny, ktoré vám dodajú optimizmus.
Po finančnej stánke sa vám vždy darilo, ale...

+ Skúsili ste už otužovanie? Vaše telo sa poriadne zregeneruje.
Pravidelné prestávky počas dňa obnovujú energiu...