Tá veru má výdrž... Demi Moore je neúnavná, po maratóne v Cannes opäť pred objektívmi. Ale je z nej 'čierna vdova'

Bezmála dva týždne strávila na francúzskej Riviére, kde uviedla aj svoj nový film. Iný projekt, seriál Zlá krv: Capote verzus labute je už vonku nejaký ten piatok.

31.05.2024 10:00
debata
Herečka Demi Moore na špeciálnom premietaní... Foto: SITA/AP, Chris Pizzello
Demi Moore Herečka Demi Moore na špeciálnom premietaní seriálu Zlá krv: Capote verzus labute v Los Angeles.

Aj napriek tomu sa však uskutočnila tento týždeň špeciálna projekcia seriálu, ktorý na Slovensku môžu diváci vidieť vďaka streamovacej platforme Disney+. Herečka Demi Moore je v ňom jednou z hviezd zostavy hlavných hrdiniek. Na premietaní v Los Angeles nemohla chýbať.

Eva Longoria Čítajte viac Úchvatná Longoria, Demi Moore ako ikona štýlu či členky poroty v luxuse za milióny: Toto je 30 najkrajších rób Cannes

61-ročná Moore dorazila tentoraz v čiernych šatách, s klobúčikom a sieťkou na tvári – to bol ostrý kontrast v porovnaní s modelmi a garderóbou, akú predvádzala európskemu publiku a novinárom. Jedno sa však herečke nedá vziať – nasadeniu sa rozhodne nebráni a má skvelú výdrž. Zdá sa totiž, že večer za večerom musí tráviť na akciách spojených s jej prácou.

Herečka Demi Moore na špeciálnom premietaní...
Naomi Watts bola vo skvelej nálade.
+7Herečka Demi Moore.

Hoci diváci a kritici oceňovali Mooreovej výkon aj v spomenutom seriáli, omnoho viac nadšenia priniesol spomenutý film z Cannes. Reč je o horore The Substance, ktorý sa dočkal bezmála 10 minútového potlesku pri uvádzacej projekcii.

Demi Moore v kreácii Schiaparelli Haute Couture Čítajte viac Absolútny triumf Demi Mooreovej v Cannes! O jej krásu nejde, dočkala sa toho, po čom iné herečky bažia celý život...

Mooreovej však patrí uznanie aj za jej štýl a podoby na červenom koberci. Prsty v tom tak trochu má jej štylista Brad Goreski, ktorý s ňou spolupracuje už niekoľko rokov. Postaral sa aj o všetky úchvatné outfity z filmového festivalu. Časť z nich si pozrite v našich starších galériách na ďalšej strane, nezabudnite však ani na tú najnovšiu.

Kliknite na ďalšiu stranu.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #seriál #Demi Moore #Zlá krv: Capote verzus labute

+ Tráviť čas pred technikou celé dni vám škodí viac ako si myslíte.
Zaslúžite si v živote veľkú zmenu, urobte to...

+ V tomto mesiaci môžete zabudnúť na chrípku či iné choroby.
Budovanie pozitívnych vzťahov s kolegami podporuje...