Súboj očarujúcich dám po Danglovom boku! Manželku Beátu vymenil za... Veď sa pozrite, ktorej to pristalo viac

Kino Hviezda v Trnave prilákalo množstvo známych tvárí, ktoré si nenechali ujsť otvárací ceremoniál festivalu June Film Fest.

07.06.2024 00:00
dangl Foto:
Daniel Dangl a jeho manželka Beáta na podujatí June Film Fest.
debata

Po červenom koberci premiérového ročníka medzinárodnej filmovej slávnosti sa prešli aj hviezdy, ktoré len pred pár týždňami žiarili v tanečnej šou Let's Dance.

Úvodným ceremoniálom sprevádzala hostí porotkyňa tanečnej šou Adela Vinczeová, ktorá zvolila výrazný červený model z dielne Fera Mikloška. Farebne takisto výrazný model, ale v modrej, odprezentovala herečka Anna Jakab Rakovská. Po červenom koberci sa prešli aj Dominika Kavaschová, Zuzana Kubovčíková Šebová, Martina Zábranská, Karin Haydu, Dana Droppová či modelka Alexandra Gachulincová (galéria).

Martina Zábranská na otvorení podujatia June...
Zuzana Kubovčíková Šebová na otvorení podujatia...
+10Dana Droppová na otvorení podujatia June Film...

Nechýbali ani známi páni – Dano Dangl, Michal Kubovčík, Milo Kráľ, Milan Kňažko či Štefan Martinovič, popri nich na podujatie zavítala aj veľká herecká hviezda zo susedného Česka, Karel Roden. Dangl na podujatie dorazil s manželkou Beátou, ktorá si s ním zapózovala pred vstupom do kina. Následne ju už „vymenil“ za známu kolegyňu, ktorá na seba počas večera upriamila pozornosť aj vďaka Mikloškovmu modelu.

zväčšiť Dano Dangl a Adela Vinczeová na otvorení... Foto: June Film Fest
Ju FF Otvaraci ceremonial image4 Dano Dangl a Adela Vinczeová na otvorení podujatia June Film Fest.

Nasledujúce dni budú fanúšikovia môcť stretnúť aj režiséra, scenáristu a herca Jana Svěráka, rovnako aj protagonistov obľúbeného formátu Partička – Lukáša Latináka, Michala Suchánka, Jakuba Koháka či Marián Čekovského.

zväčšiť Anna Jakab Rakovská   na otvorení podujatia... Foto: Profimedia
Anna Jakab Rakovská Anna Jakab Rakovská na otvorení podujatia June Film Fest.

Brány festivalu pomyselne spoločne otvorili zakladatelia a organizátori tejto filmovej párty, Dano Dangl, Peter Nágel, Michal Ruttkay a Martin Frimmer spolu s tohtoročnou ambasádorkou, herečkou, ktorá pred časom získala ocenenie Slnko v sieti, Danou Droppovou.

Cenu od kolegov si vážim, ale ešte viac sa ma dotkla každá divácka odozva, hovorí Dana Droppová
Video

„Podpora hereckých osobností, ľudí z umeleckej obce a všetkých tých, ktorých sme dnes na otvorení festivalu mohli vidieť, je pre nás veľkým záväzkom. Ženie nás vpred tak isto ako dôvera partnerov, ktorí s nami podstúpili krok do neznáma a sú súčasťou prvého ročníka JuFF. Máme tak potrebu a ambíciu vytvoriť nezabudnuteľný festival, ktorý bude zážitkom pre oči aj uši. Tešíme sa všetkých návštevníkov a verím, že najbližšie dni poriadne roztancujeme Trnavu,“ uviedol výkonný riaditeľ festivalu, Michal Ruttkay.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Daniel Dangl #June Film Fest

+ Bolesti hlavy sú spôsobené hlavne dehydratáciou, nezabúdajte na vodu.
Chybuje každý z nás, hlavné je sa znovu...

+ Zabúdate na zeleninu, má to zlý vplyv na váš organizmus.
Nenechajte sa v práci vytočiť, bude to mať trvalé...