Ako voda a oheň! Slávnostný večer u Macrona ovládli dve ženy. Carla Bruni a Salma Hayek nemohli byť odlišnejšie

Počas víkendu sa v Elyzejskom paláci konala štátna večera na počesť prezidenta USA Joea Bidena a prvej dámy Jill Bidenovej.

10.06.2024 00:00
carla bruni Foto:
Carla Bruni-Sarkozy v Elyzejskom paláci na štátnom bankete na počesť prezidenta USA Joea Bidena a prvej dámy Jill Bidenovej.
debata

Prezident Emmanuel Macron a jeho manželka Brigitte Macron ako hostitelia privítali okrem politikov aj niekoľko hviezd zo sveta šoubiznisu či športu. Večera sa niesla v duchu spomienok na 80. výročie vylodenia spojencov v Normandii.

Léa Seydoux na štátnom bankete na počesť...
Spevák Pharrell Williams a jeho manželka Helen...
+6Carla Bruni-Sarkozy v Elyzejskom paláci na...

Pred Elyzejským palácom sa objavila hollywoodska hviezda Salma Hayek, ktorá prišla so svojím francúzskym manželom Françoisom-Henrim Pinaultom. Fotografov okamžite očarila v tmavých šatách s čipkovaným vrchným dielom, v ktorých pózovala po boku manžela. S francúzskym milionárom sa herečka postavila pred oltár v roku 2009, vychovávajú spoločnú dcéru Valentinu. Zbožňovaná 50-nička sa o svojom partnerovi často vyjadruje v rôznych rozhovoroch ako o láske svojho života, na ktorú sa oplatilo počkať.

zväčšiť Salma Hayek a jej manžel Francois-Henri Pinault... Foto: Profimedia
salma hayek Salma Hayek a jej manžel Francois-Henri Pinault na štátnom bankete na počesť prezidenta USA Joea Bidena a prvej dámy Jill Bidenovej.

Ďalšou veľkou hviezdou bol spevák Pharrell Williams, ktorý sa rozhodol pre neformálny štýl a na podujatie dorazil v modrých džínsoch, na hlave mal kovbojský klobúk. Po jeho boku nechýbala manželka, módna návrhárka Helen Lasichanh.

zväčšiť Nicolas Sarkozy a jeho manželka  Carla... Foto: Profimedia
carla bruni Nicolas Sarkozy a jeho manželka Carla Bruni-Sarkozy na večeri v v Elyzejskom paláci.

Medzi pozvanými hosťami sa usmievala aj slávna Francúzka, herečka Herečka Léa Seydoux, ktorá stavila na odtieň námorníckej modrej. Naopak, na bledé tóny sa večer spoľahla niekdajšia prvá dáma Francúzska, modelka, herečka a speváčka Carla Bruni-Sarkozy (56). Sošná postava krásnej 50-ničky bola olemovaná splývavou róbou, ktorá pôsobila veľmi elegantne. Pozvanie prial aj tenista John McEnroe, ktorý dorazil spolu s manželkou, Patty Smyth. Slávny pár si povedal „áno“ v roku 1997.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Salma Hayek #Emmanuel Macron #Carla Bruni

+ Skúsili ste už otužovanie? Vaše telo sa poriadne zregeneruje.
Pravidelné prestávky počas dňa obnovujú energiu...

+ Mať domácu záhradku nie je dobré len po finančnej stránke, ale aj zdravotnej.
Skúste ušetriť hlavne sa...