Angelina Jolie ako úchvatná diva divadelných Oscarov, ale ešte väčší triumf zažila... áno, niekdajšia detská hviezda! Vyrástla z nej skutočne zvodná žena

Armáda hviezd z dosiek, ktoré znamenajú svet, sa v nedeľu večer zišla v New Yorku na legendárnych Tony Awards. Už 77. ročník divadelných Oscarov má nových víťazov a ponúkol aj ukážkovú módu.

17.06.2024 10:00
2024 Tony Awards - Arrivals Foto: ,
Herečka a producentka Angelina Jolie v kreácii Atelier Versace. Sprievod jej robila dcéra Vivienne Jolie-Pitt.
debata

Medzi ocenenými sa tento rok objavili aj známe mená zo sveta filmu a televízie. Cenu pre najlepšieho herca v hlavnej úlohe v činohre získal Jeremy Strong za stvárnenie postavy v dráme Nepriateľ ľudu nórskeho autora Henrika Ibsena. Pre Stronga, ktorý sa preslávil ako hviezda seriálu Boj o moc (Succession), ide o prvú cenu Tony.

788742234 Čítajte viac Nahé scény v seriáli odhalili (skoro) všetko, hviezda Bridgertonu má pre novinárov dokonalú odpoveď: Ako členka komunity žien s perfektnými prsiami som...

Herečka Sarah Paulson (známa z hitov ako American Horror Story či Sestra Ratchedová) si odniesla ocenenie pre najlepšiu herečku v činohre za postavu v rodinnej dráme Appropriate, ktoré z ôsmich nominácií premenilo tri. Medzi víťazmi sa objavil aj Daniel Radcliffe – hviezda série o Harrym Potterovi. Cenu Tony za najlepšiu hru získala inscenácia nazvaná Stereophonic. Najlepším muzikálom sa stali The Outsiders.

Herečka Amy Ryan v kreácii Dolce & Gabbana tiež...
Herečka Elle Fanning prišla v kreácii Saint...
+39Herečka a speváčka Idina Menzel prišla na...

Medzi pozvanými hviezdami nechýbali legendy divadelnej scény, ktorých kariéra sa odohráva predovšetkým na broadwayských doskách, no prišli aj mnohé známe tváre zo sveta filmu a televízie. Medzi dámami zaujala napríklad herečka Elle Fanning, mladšia sestra Dakoty Fanningovej, ktorá bola jednou z najsexy dám večera. V čiernom smokingovom kostýme Saint Laurent táto niekdajšia detská hviezda (hrala vo filmoch Babel, Super 8 či DBláznivá škôlka) predvádzala omnoho dospelejšiu a rafinovanú podobu a ĺa femme fatale.

Herečka Elle Fanning prišla v kreácii Saint... Foto: SITA/AP, Evan Agostini
Elle Fanning Herečka Elle Fanning prišla v kreácii Saint Laurent.

Zvodný look však predvádzala aj Angelina Jolie, v tento večer prítomná ako producentka muzikálu Outsiders. Držiteľku Oscara obliekol Atelier Versace do zamatovej róby, sprevádzala ju dcéra Vivienne Jolie-Pitt.

Herec Daniel Radcliffe a jeho snúbenica Erin... Foto: SITA/AP, Evan Agostini
Herec Daniel Radcliffe a jeho snúbenica Erin Darke. Herec Daniel Radcliffe a jeho snúbenica Erin Darke.

Na červenom koberci očarila aj Cynthia Erivo v kreácii Louis Vuitton, už čoskoro ju diváci uvidia v muzikáli Wicked a pozornosť sa ušla napríklad aj Brooke Shieldsovej. Známa hrdinka Modrej lagúny si totiž k žltým šatám Monique Lhuillerovej obula crocsy. To všetko a viac nájdete v našej galérii.

Angelina Jolie ako magnet v zamatovej róbe, na divadelné ceny dorazila aj so svojou dcérou
Video
Zdroj: Profimedia

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #krása #Angelina Jolie #móda #Daniel Radcliffe #ocenení #Elle Fanning #Sarah Paulson #Tony Awards #Jeremy Strong

+ Zeleninové šaláty sú tým správnym jedlom pre zdravé stravovanie.
Stereotyp v zamestnaní budete dobre znášať,...

+ Konzumujte viac vitamínov, aby ste podporili imunitu. Výživa je základ.
Starosti nepretriasajte pred...