Formou schová do vrecka aj Aquamana, herec Wilson však na cenách Tony prekvapil inak: Spoločnosť mu robil...

Diváci si ho pamätajú z hitov ako Fargo či Watchmen, naposledy však nepochybne zabodoval u komiksových fanúšikov rolou v oboch filmoch zo série Aquaman. Herec Patrick Wilson prekvapil mnohých aj ukážkovou formou.

18.06.2024 00:00
Herec Patrick Wilson na zábere z filmu Aquaman... Foto:
Herec Patrick Wilson na zábere z filmu Aquaman a stratené kráľovstvo.
debata

Rodák z Norfolku v štáte Virginia si v projekte Aquaman zahral znovu brata hlavného hrdinu – v podaní Jasona Momou a už pri nakrúcaní filmu budili pozornosť zábery, ktoré sa objavili na sociálnych sieťach. Wilson, otec dvoch detí, ktorý minulý rok oslávil okrúhlu päťdesiatku, sa vďaka tvrdému tréningu dostal do lepšej formy ako jeho slávnejší a miliónmi fanúšičiek zbožňovaný Momoa.

2024 Tony Awards - Arrivals Čítajte viac Angelina Jolie ako úchvatná diva divadelných Oscarov, ale ešte väčší triumf zažila... áno, niekdajšia detská hviezda! Vyrástla z nej skutočne zvodná žena

Herec si však na svojom vzhľade nezakladá – respektíve nepovažuje ho za najdôležitejšiu vec jeho hereckej kariéry. Tá je pestrá a vďaka talentu, ktorým hrdina mnohých titulov disponuje, aj často veľmi pozitívne hodnotená kritikmi.

Herec Patrick Wilson a jeho syn Kassian... Foto: SITA/AP, Evan Agostini
2024 Tony Awards - Arrivals Herec Patrick Wilson a jeho syn Kassian McCarrell Wilson.

Patrick Wilson sa v nedeľu večer objavil aj na vyhlásení divadelných cien Tony Awards, pričom neprišiel sám, ale v spoločnosti mladého fešáka. Tým bol jeho mladší syn Kassian – potomok z manželstva s poľsko-americkou herečkou Dagmar Dominiczykovou. Okrem 15-ročného Kassiana má Wilson aj o tri roky staršieho Kalina.

Karel Gott a jeho manželka Ivana Gotová na zábere z júna 2008, keď na svet prišla ich druhá dcérka Nelly Sofie. Čítajte viac Mala len pár dní, keď ju slávny Gott ukázal svetu ako malú princeznú! Jeho najmladšia dcérka oslávila 16, takto sa zmenila Nelly Sofie Gottová

Zaujímavosťou je, že na divadelných Oscaroch – ako sa ceny Tony Awards často označujú – sa objavilo viacero rodinných dvojíc či skupín. Prišla napríklad aj herečka Rachel McAdams, ktorú sprevádzali rodičia Lance a Sandra McAdamsovci. Herečka a producentka Angelina Jolie dorazila s dcérou Vivienne Jolie-Pittovou a speváčku Aliciu Keysovú sprevádzali jej ratolesti – tri z jej piatich detí, synovia Kasseem, Egypt a Genesis. Viac si pozrite v našej galérii.

Angelina Jolie ako magnet v zamatovej róbe, na divadelné ceny dorazila aj so svojou dcérou
Video
Zdroj: Profimedia
Herečka Amy Ryan v kreácii Dolce & Gabbana tiež...
Herečka Elle Fanning prišla v kreácii Saint...
+39Herečka a speváčka Idina Menzel prišla na...

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #syn #Tony Awards #Aquaman #Patrick Wilson

+ Vyhnite sa preťaženiu, aby ste chránili telo. Rovnováha je kľúčová.
Zvážte odborné poradenstvo, aby ste...

+ Skúšajte alternatívne metódy liečby, aby ste našli, čo vám pomáha.
Čím viac sa v práci snažíte, tým dosahujete...