Očarujúca a zamilovaná Kocianová, Peštová ako cukrík a pozor, pripravte sa na sexi Pociskovú - známe dámy si užili svetové finále módnej súťaže

Praha opäť žila modelingovým biznisom. Už druhýkrát sa v stovežatej metropole Česka konalo svetové finále prestížnej modelingovej súťaže. Celebritní hostia a najmä krásne ženy z "domáceho prostredia" nechýbali.

17.06.2024 13:21
Arrival of Guests By Kiti Wullich-51 Foto:
Modelka Michaela Kocianová v kreácii od Borisa Kráľa a jej partner Rafic Said na svetovom finále súťaže Elite Model Look.
debata

Akcia sa nemohla zaobísť bez slovenskej topmodelky Michaely Kocianovej, ktorá mala aj tento rok na starosti prípravu jednotlivých finalistov na veľkolepý súťažný večer v pražskej O2 Aréne. Jediná Slovenka, ktorej sa podarilo predvádzať na legendárnej prehliadke Victoria's Secret a ktorá má na konte spoluprácu so slávnymi značkami ako Dior či Vivienne Westwood, zažiarila.

Micklate Deci . Čítajte viac Dve nové tváre mieria do sveta veľkého modelingu! Súťaž Elite Model Look spoznala víťazov

Kocianovú do hodvábnych šiat z ostatnej kolekcie obliekol dizajnér Boris Kráľ a plavovláska známa tiež zo šou Let's Dance v nich vyzerala ako skutočná diva. Po jej boku sa spokojne usmieval aj jej partner Rafic Said, finančník, s ktorým je Michaela vo vzťahu už bezmála dva roky. Dvojica sa na verejnosti objavovala síce sporadicky, ale možno aj fakt, že posledné mesiace tak robia stále častejšie, nasvedčuje, že to je medzi nimi vážne. Kocianová sa priznala v rozhovore pre Pravdu, že by sa rada v blízkom čase stala mamou.

Modelka Michaela Kocianová v kreácii od Borisa...
Topmodelka Daniela Peštová bola opäť očarujúca.
+31Herečka a speváčka Nela Pocisková na svetovom...

Trojnásobnou mamou je česká topmodelka Daniela Peštová, ktorá sa tiež objavila medzi pozvanými hosťami. A už tradične opäť ako jedna z najočarujúcejších dám. Stávka na pastelový ružový tón nohavicového kompletu, ktorý doplnil aj top so štrasovou a kryštálovou výšivkou, jej vyšla na jednotku. Celkový efekt bol osviežujúci a romantický, životná partnerka Pavla Haberu pôsobila vo farbe nežne a dievčensky.

Topmodelka Daniela Peštová bola opäť očarujúca. Foto: ČTK / David Apple
Daniela Peštová Topmodelka Daniela Peštová bola opäť očarujúca.

Na pražskú módnu súťaž sa vybrala aj známa slovenská herečka a speváčka Nela Pocisková a tá sa veru medzi modelkami nestratila. Hrdinke hitov ako Ordinácia v ružovej záhrade či Nemocnica svedčali dlhé večerné šaty s hlbším výstrihom a prestrihmi na bokoch. Zvýrazňovali jej prirodzený sexepíl.

Herečka a speváčka Nela Pocisková na svetovom... Foto: Foto CNC: Marek Pátek / CNC / Profimedia
Nela Pocisková Herečka a speváčka Nela Pocisková na svetovom finále súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2024.

Na podujatí, ktorého víťazmi sa napokon podľa hlasovania poroty stala Micklate Déciová z Mozambiku a Imade Darouache z Talianska, sa objavilo aj mnoho ďalších známych osobností. Prišla napríklad herečka Lucia Hurajová, modelky Eva Klímková, Barbora Podzimková a Saša Gachulincová či moderátorka Zora Hejdová alebo herečka Hana Vagnerová. Viac si pozrite v našej galérii.

O dieťati s priateľom už hovoríme, priznala Michaela Kocianová
Video
Zdroj: TV Pravda

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #krása #finále #móda #súťaž #Elite Model Look #Daniela Peštová #Michaela Kocianová #Nela Pocisková

+ V stravovaní by vám veľmi prospela jemná diéta, nemusíte to však preháňať.
Ak sa budete chcieť pustiť...

+ Povinnosť zúčastniť sa firemnej akcie prinesie ťažkosti s alkoholom.
Neexistujú žiadne obmedzenia, nejestvujú...