Mesiac po oslave 70-ky ako absolútna kráľovná večera: Zo Studenkovej padli v Česku na... vyzerá fantasticky, píšu novinári nadšene

V máji oslávila okrúhle jubileum. Hoci pri ženách je vraj o veku hovoriť neslušné, slovenská herečka Zdena Studenková ho pokojne a hrdo môže vykričať do sveta. Vyzerá fantasticky.

25.06.2024 14:17
debata (16)
Slovenská herečka Zdena Studenková bola... Foto: Profimedia
Zdena Studenková Slovenská herečka Zdena Studenková bola magnetom medzi hosťami prehliadky Osmanyho Laffitu v pražskom Národnom múzeu.

Jedna z tvárí populárneho seriálu Dunaj, k vašim službám sa v pondelok večer objavila medzi hosťami módnej prezentácie novej kolekcie dizajnéra Osmanyho Laffitu v Prahe. Diva slovenského herectva dorazila v spoločnosti dobrej kamarátky a s nadšením si pozrela kolekciu nazvanú Gracias, ktorú pre česko-kubánskeho tvorcu predvádzali aj známe tváre ako Diana Kobzanová, Iva Kubelková či Simona Krainová.

Zdena Studenková. Čítajte viac V ohromnej záplave kytíc žiari oslávenkyňa Studenková! Gratulantom adresovala krásne slová

Čerstvá sedemdesiatnička Studenková bola však pre objektívy azda rovnakým magnetom ako uvedené dámy. A nielen pre ne, ale aj novinárov a české portály. „Vyzerá fantasticky…“ či „Je to šťabajzna“ – aj takéto komentáre sa objavili u našich českých susedov. Vďaka za to nepatrila len rafinovaným čiernym šatám s výrazným zdobným prvkom ihlice s maxi perlami na bruchu. Zdena Studenková očarila aj svojim mladistvým vzhľadom, dokonalo upraveným účesom a s večerným líčením. Ozdobená tiež výraznými náušnicami a prirodzeným šarmom.

Slovenská herečka Zdena Studenková bola...
Modelka Simona Krainová sa objavila na...
+5Slovenská herečka Zdena Studenková (vpravo) a...

Susedia Česi Zdenu Studenkovú vnímajú v prvom rade ako hviezdu komédie storočia S tebou mně baví svět, ale tiež ako hrdinku muzikálovej komédie Anděl s dáblem v těle či krásku po boku Vlastimila Harapesa v rozprávke pre dospelých Panna a netvor. Slovenský divák má však Studenkovú posledné roky spojenú najmä s účinkovaním v šou Inkognito či hitovom seriáli Dunaj…

Slovenská herečka Zdena Studenková (vpravo) a... Foto: CNC / Pavel Machan / CNC / Profimedia
Zdena Studenková (vpravo) a jej kamarátka - výtvarníčka Soňa Michaláková Slovenská herečka Zdena Studenková (vpravo) a jej kamarátka - výtvarníčka Soňa Michaláková na prehliadke Osmanyho Laffitu v Prahe.

O ňom a svojej postave Edity v rozhovore pre Pravdu minulý rok uviedla, že najlepšie pre herca je hrať postavy, ktoré sú ambivalentné. „V každom z nás je dobro aj zlo a v rôznych situáciách môže vystrčiť rožky niečo iné. Mám rada túto svoju postavu… Má strašne veľa polôh, preto sa mi dobre hrá,“ vysvetlila slovenská herečka, ktorá minulý rok tiež získala cenu Hercova misia na filmovom festivale Art Film Košice.

peterstas photo 0160 Čítajte viac Mauréry na festivale v Košiciach? Zvodnejšiu ste ju ešte nevideli... slávnostný štart ozdobila aj Hurajová či krásky z Miss Slovensko

Jeho tridsiaty ročník, ktorý aktuálne prebieha, ocení zase Studenkovej kolegu a kamaráta – herca Maroša Kramára. Okrem galérie z prehliadky v Prahe, kde slávna Slovenka žiarila, si môžete pozrieť aj záberyx z otváracieho ceremoniálu.

Má titul zo strojárčiny, dnes oblieka Studenkovú aj Marcinkovú - dizajnérka Ida Sandor
Video
Zdroj: TV Pravda
Herečka Zuzana Mauréry na slávnostnom otvorení...
Eva Rezešová prichádza na slávnostné otvorenie...
+24Herečka Lucia Hurajová na slávnostnom otvorení...

© Autorské práva vyhradené

16 debata chyba
Viac na túto tému: #vek #prehliadka #forma #pôvab #Zdena Studenková #sedemdesiat #Osmany Laffita

+ Vezmite rodinu a choďte do lesa, potrebujete získať stratenú energiu.
Príležitostnú brigádu si overte...

+ Váš strach zo zubára je celkom zbytočný, iba čo vás unavuje.
Nedoriešený rodinný majetok získa iný, treba začať...