Moje najmilšie dievčatko, napísala Žilková, ale z 18-ročnej dcéry Korduly bol magnet vo Varoch... Ochranka? O tú sa postarali starší bratia

Ďalší počin domácej kinematografie zaujal na filmovom festivale v Karlových Varoch. A tentoraz s hlavnou hviezdou Veronikou Žilkovou aj jej početná rodina.

04.07.2024 00:00
debata (1)
Herečku Veroniku Žilkovú (v strede) prišli na... Foto: Martin Hykl/CZECH NEWS CENTER CNC / Martin Hykl / CNC / Profimedia
886851177 Herečku Veroniku Žilkovú (v strede) prišli na premiéru jej nového filmu podporiť najbližší - synovia Cyril Navrátil (vpravo) a Vincent Navrátil (vľavo) a dcéra Kordula Stropnická. Na zábere aj s kamarátmi.

Známa herečka, ktorú si dodnes pamätajú diváci z hitu 80-tych rokov My všichni školou povinní, zavítala na 58. ročník festivalu v Karlových Varoch, aby uviedla film Svetielka režisérky Beaty Parkanovej. Neboli to však len filmoví kolegovia Elizaveta Maximová a Martin Finger a spolupracovníci, s ktorými si následne nestarnúca Žilková zapózovala.

Prezident festivalu Jiří Bartoška s manželkou Andreou. Čítajte viac Ani najväčšia hollywoodska hviezda nemôže byť milšia spoločnosť! Bartoška vo Varoch znovu rozcítil. Bože, tá je rozkošná, píše internet

„S mojím najmilším dievčatkom vo Varoch,“ napísala na sociálnej sieti k spoločnému záberu s dcérou Kordulou. Práve osemnásťročná mladá dáma – potomok Žilkovej manželstva s Martinom Stropnickým – pútala pozornosť po jej boku.

Herečka Veronika Žilková prichádza pozdraviť...
Kordula Stropnická, dcéra herečky Veroniky...
+7Delegácia pred premietaním filmu Svetielka.

A aby toho nebolo málo, Žilkovej garde urobili aj synovia Vincent a Cyril Navrátilovci, čo herečka okomentovala slovami: „Vzala som aj synčekov…“ Humorne to pôsobilo aj vzhľadom na fakt, že obaja synovia sú od mamy o hlavu vyšší a herec Vincent Navrátil sa za posledné mesiace aj celkom posnažil vo fitness centre.

Kordula Stropnická, dcéra herečky Veroniky... Foto: Martin Hykl/CZECH NEWS CENTER CNC / Martin Hykl / CNC / Profimedia
886851201 Kordula Stropnická, dcéra herečky Veroniky Žilkovej a Martina Stropnického.

České médiá, samozrejme, zvedavo čakali do poslednej chvíle, či sa neobjaví aj herečkina dcéra Agáta Hanychová – azda najkontroverznejšia členka zo známej rodiny. Tá však zostala doma s deťmi. Detskú posilu však v utorok zastúpila herečka Mia Bankó, ktorá si vo filme Svetielka zahrala. Snímka má aj slovenské zastúpenie v podobe účasti herca Mareka Geišberga. Ani on nechýbal na slávnostnej utorňajšej projekcii.

Miss Czech Republic 2024 Adéla Štroffeková Čítajte viac Biela, čierna alebo červená? Najkrajšia Češka ohúrila vo Varoch hneď trikrát. Zakaždým sexy, stráži ju partner, s ktorým randí tri roky

Viac si pozrite v galérii a nezabudnite si pozrieť ani ďalšie fotogalérie z doterajších karlovarských premiér.

Herečka Táňa Pauhofová v kreácii od slovenského...
Herečka Marika Šoposká na svetovej premiére...
+20Režisér Jiří Mádl priniesol do Karlových Varov...
Herečka Alexandra Borbély prichádza na...
Delegácia filmu Ema a smrtihlav.
+3Režisérka Iveta Grófová uviedla v Karlových...
Slovenská herečka a speváčka Alžbeta Ferencová...
Zľava: Herečka Hana Vagnerová, herec Stanislav...
+41Herečka Anna Geislerová chýbať nemohla a...

© Autorské práva vyhradené

1 debata chyba
Viac na túto tému: #krása #premiéra #rodina #Veronika Žilková #svetielka #Kordula Stropnická

+ Stres riešte relaxom a aktívnym oddychom. Zeleninový deň vám len prospeje.
Spor s kolegyňou môže dopadnúť...

+ Povinnosť zúčastniť sa firemnej akcie prinesie ťažkosti s alkoholom.
Neexistujú žiadne obmedzenia, nejestvujú...