Dodnes to mám pred očami, zmenilo mi to život, hovorí Scarlett Johansson. Dostala ponuku, ktorá sa neodmieta

Hviezdnu zostavu ponúka nový film, ktorý sa v pondelok večer dočkal premiéry v New Yorku. Na plátne, ale aj červenom koberci sa stretla Scarlett Johansson a Channing Tatum.

10.07.2024 00:00
Scarlett Johansson v kreácii Prada Foto: ,
Herečka Scarlett Johansson v kreácii Prada na premiére filmu Fly Me to the Moon.
debata

Dvojicu slávnych hercov spojil príbeh pod názvom Fly me to the moon (Zober ma na mesiac) z produkcie Apple TV, v ktorom sa blondínka zmenila na marketingovú odborníčku a z Tatuma je riaditeľ štartu misie Apollo 11. Program je v ohrození a na žiadosť Bieleho domu dostane hrdinka v podaní Scarlett úlohu zinscenovať falošné pristátie na Mesiaci. Ale bude to aj s humorom a romantikou.

96th Academy Awards - Arrivals Čítajte viac Je to tu! Austrálska superstar Margot Robbie čaká dieťa, tvrdia zdroje. Prvé zábery ju zachytili tak, ako ju nevidel nik...

Slávnostná premiéra sa niesla v dobrej nálade a duo kolegov si spoločne a s úsmevmi zapózovalo pred fotografmi. Po pár minútach sa však už Scarlett vrátila k svojmu manželovi Colinovi Jostovi, ktorý ju na premietaní sprevádzal tiež. Okrem iného si v snímke strihol drobnú rolu.

Herečka Scarlett Johansson v kreácii Prada na...
Herečka Scarlett Johansson v kreácii Prada a...
+6Herečka Scarlett Johansson v kreácii Prada a...

Herečka Johansson, ktorá stále patrí medzi najobsadzovanejšie a najúspešnejšie hviezdy filmového plátna, síce akurát uviedla jeden film, ale na ďalšom už štartuje s prípravou. A niet pochýb, že to bude jedna z mimoriadne očakávaných snímok.

Herečka Scarlett Johansson v kreácii Prada a... Foto: SITA/AP, Evan Agostini
Scarlett Johansson v kreácii Prada a jej manžel Colin Jost Herečka Scarlett Johansson v kreácii Prada a jej manžel Colin Jost na premiére filmu Fly Me to the Moon.

Scarlett totiž prijala úlohu v „univerze“ Jurský park a objaví sa ako hlavná ženská hrdinka v najnovšom filme, ktorý pribudne do série. Jej mužským proťajškom bude britský herec Jonathan Bailey. „Som obrovský fanúšik Jurského parku. Myslím, že to bol jeden z prvých filmov, ktoré som videla v kine. Pamätám si na to nesmierne živo. Bolo to neuveriteľná, doslova moment, ktorý vám mení život. Takže sa strašne teším,“ citoval herečku portál ComicBook.com.

Obsadením krásky sú nadšení aj mnohí fanúšikovia. O čom bude ďalší príbeh zo sveta pravekých dinosaurov v strete s ľuďmi sa dozvieme snáď čoskoro. Scenár pripravuje David Koepp, ktorý má na konte aj scenár k filmu Jurský park z roku 1993. Napísal ho s Michaelom Crichtonom.

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Channing Tatum #film #Scarlett Johansson #Jurský park

+ Máte veľkú silu vydávať energiu počas celého dňa, avšak neprežeňte to.
Zájdite s priateľmi na drink a...

+ Stres riešte relaxom a aktívnym oddychom. Zeleninový deň vám len prospeje.
Spor s kolegyňou môže dopadnúť...