Hviezda Veľkého Gatsbyho hore bez! Web zaplavili jej nahé fotky

Už tento týždeň sa celý svet dočká medzinárodnej premiére filmu Veľký Gatsby. Jeho hlavná ženská hrdinka - herečka Carey Mulligan však upútala pozornosť aj inak.

13.05.2013 00:00
Carey Mulligan Foto:
Herečka Carey Mulligan sa odhalila vo filme And When Did You Last See Your Father.
debata

Len pred pár dňami sa totiž na internete objavili zábery z jej staršieho filmu And When Did You Last See Your Father. V dráme, ktorá vznikla v roku 2007, aktuálna hollywoodska hviezda stvárnila menšiu rolu. Pozornosť si však vyslúžila. Určite aj preto, že dnes patrí medzi najslávnejšie herečky svojej generácie. Keďže vo filme si zahrala hore bez, tieto fotografie sa momentálne objavili na internete.

Mulligan postoj k nakrúcaniu obnažených scén je vraj veľmi otvorený. Neznamená to však, že by ich vyhľadávala. „Nemyslím si, že existuje herečka, ktorá by sa rada pred kamerou vyzliekala. Ale ak si to vyžaduje úloha, je to pochopiteľné. Vtedy nemám nad čím uvažovať,“ vyznala sa blondínka, ktorá najodvážnejšie scény svojej kariéry absolvovala vo filme Hanba. Vtedy priznala, že vo vyzliekaní pred kamerou našla aj pozitívum. „Naučila som sa viac rešpektovať moje telo a mať ho rada,“ uviedla.

V stredu sa uskutoční na slávnostnom otvorení filmového festivalu v Cannes premiéra snímky Veľký Gatsby. Už o deň neskôr uvidia aj slovenskí diváci, ako zvládla rolu Daisy Buchananovej práve Carey Mulligan. Spolu s ňou vo filme účinkuje aj Leonardo DiCaprio či Tobey Maguire.

debata chyba

+ Udržať zdravie, prácu a rodinu v rovnováhe bude ťažké, ale podarí sa.
Plánujte rozpočet, aby ste mali...

+ Melanchóliou nič nevyriešite, akurát otrávite okolie a všetci vám utečú.
Investujte do vzdelania, aby...