Kardashianovej megaprsia v sieti! Ona skrátka vie, ako upútať...

Bujné tvary americkej televíznej celebrity Kim Kardashianovej dokážu pútať pozornosť. Ich "majiteľka" si to dobre uvedomuje.

20.11.2013 00:00
debata (1)
Televízna celebrita Kim Kardashian sa v... Foto: Profimedia.sk
Kim Kardashian Televízna celebrita Kim Kardashian sa v uliciach New Yorku objavila v sieťovanom tope, ktorý zdôraznil jej masívne poprsie.

Na večeru v New Yorku so sestrou Kendall sa 32-ročná hviezda reality šou Keeping up with Kardashians vybrala v zaujímavej kombinácii slonovinovej sukne a topu v rovnakej farbe. Sieťovaná štruktúra vrchnej časti odevu však vytvorila výrazný vizuálny prvok.

Kardashian, ktorá údajne stále dojčí svoju dcérku North, predviedla v obopnutých kúskoch svoje kypré materské tvary. Na prvý pohľad to dokonca vyzeralo, že pod sieťovaným topom je nahá. To však nebola pravda, brunetka sa poistila telovou podprsenkou.

Od vzrastu popularity jej televíznej šou a tiež vďaka vzťahu s raperom Kanye Westom je americká kráska neustále stredobodom pozornosti médií a na každom kroku ju prenasledujú paparazzovia. Aj podľa jej garderóby je však zjavné, že si to celkom užíva…

1 debata chyba
Viac na túto tému: #prsia #Kim Kardashian #sieťované tričko #exhibiocionistka

+ Kondíciu si udržiavajte pravidelným posilňovaním a dýchacími cvičeniami.
Vo financiách...

+ Premena tréningu na hru zvyšuje záujem a dlhodobú angažovanosť.
Pravidelné poplatky neodkladajte na neskôr,...