Slobodu bradavkám! Willisova dcéra sa hore bez promenádovala mestom

Nech žije nahota a sloboda preajvu! Scout Willis, dcéra slávneho páru Demi Mooreovej a Bruca Willisa, sa v tomto duchu prezentovala v uliciach New Yorku.

29.05.2014 17:10
Scout Willis Foto:
Herečka Scout Willis sa hore bez prechádzala ulicami New Yorku. Spravila tak v rámci protestu proti politike Instagramu, ktorý zakázal nahotu.
debata (1)

Dvadsaťdvaročná príležitostná herečka sa len v sukni prechádza po uliciach New Yorku. Jej prsia sú obnažené a na jednom zábere takto kráča po ulici, na druhom si kupuje kvetiny v kvetinárstve. „Legálne v New Yorku, ale nie na Instagrame,“ napísala pod zábery Scout a provokatívne ich zavesila na Twitter.

Herečka Scout Willis sa hore bez prechádzala... Foto: Courtesy of Scout Willis
Scout Willis Herečka Scout Willis sa hore bez prechádzala ulicami New Yorku. Spravila tak v rámci protestu proti politike Instagramu, ktorý zakázal nahotu.

Fotografie majú byť súčasťou protestu Free the nipple (Slobodu bradavke!) proti politike sociálnej siete, ktorá sa rozhodla cenzurovať zábery s nahotou. Zábery už stihli skopírovať viaceré médiá, ale samotné konto na Instagrame dcéruške slávnych rodičov zmazali.

Scout pritom nie je jedinou celebritou, ktorá prišla pre sexi zábery o svoj účet na sieti. Instagramové konto už nemá ani speváčka Rihanna, ktorá bola povestná zverejňovaním veľmi šteklivých a eroticky ladených obrázkov.

1 debata chyba
Viac na túto tému: #hore bez #nahota #protest #Instagram #Scout Willis
Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

Pravda bez reklamy

+ Spomaľte, v uponáhľanej dobe si musíte nájsť čas aj na oddych.
Môžete očakávať zvýšenie dôchodku, veľmi si...

+ Alergia vám spôsobuje problémy, zájdite s tým k lekárovi, pomôže vám.
Pracujte naplno, ak nie ste spokojný...