Prsia pod bradou, šaty čistý nevkus! Ozaj stačí zakázať jej iba svadbu?

06.06.2014 00:00

Britská modelka, spisovateľka a dizajnérka Katie Price nikdy nebola vyslancom dobrého vkusu, skôr s obľubou šokovala bizarnými kostýmami. Ten posledný nevynímajúc.

Britská modelka a podnikateľka Katie Price v...
Britská modelka a podnikateľka Katie Price v jednom zo svojich najbizarnejších kostýmov. Autor: Profimedia.sk

V stredu sa 36-ročná Britka postavila pred objektívy v Londýne, aby spropagovala ďalší zo svojich produktov – tentoraz odfarbovač vlasov. A zvolila vskutku bizarný spôsob prezentácie. Niekdajšiu hviezdu pánskych magazínov mohli fotografi vidieť s parochňou z krikľavých farebných prameňov. Podobne ladené boli aj vysoké punčochy a šaty z farebných franforcov.

Aby toho nebolo málo, pod celou parádou Katie ukrývala rastúce bruško. Modelka je totiž opäť tehotná, no gravidita jej očividne neprekáža v tom, aby sa takto „sprzňovala“ na verejnosti.

Jedno však treba trojnásobnej matke uznať – ťažké obdobie ďalšieho rozvodu zvláda so cťou a bez známok smútku na verejnosti. Len nedávno sa totiž prevalila aféra, že Priceovej tretí manžel – striptér Kieran Hayler ju podvádzal s najlepšou kamarátkou. Price sa to dozvedela počas spoločnej dovolenky a okamžite informovala verejnosť, že sa s Haylerom rozvedú.

Pre britský Daily Mail sa vyznala, že žiadne ďalšie manželstvo už v budúcnosti neuzavrie. „Snažila som sa byť nevesta a pozrite sa, čo sa stalo. Už žiadne svadby. Myslím, že už žiaden sobáš by mi nemali povoliť,“ uviedla. My dodávame, že možno ani obliekanie sa bez rád kvalitného štylistu.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Čítajte Pravdu bez reklamy

Svižnejší web a články bez rušenia. Žiadne reklamy iba za 1,50 € mesačne.

debata
Viac na túto tému: #manželstvo #Katie Price #kostým #farby #nevkus #bizarné

+ Jedzte viac rýb a zeleniny, prospeje vám to.
Nebuďte stále zo všetkého otrávený, ľudia si myslia, že vás...

+ Nepresviedčajte sa sám o tom, že je všetko v poriadku, radšej riešte problémy.
Posúvate sa v práci stále...