Bikiny, špagety aj sexi zadoček: Lea Michele si užívala v Taliansku

21.07.2014 12:49

Karibik cez zimu a Stredozemné more v lete! Zdá sa, že toto heslo momentálne razia všemožné svetoznáme hviezdy. Aj Lea Michele si užívala slniečko v Taliansku.

Herečka Lea Michele na palube luxusného...
Herečka Lea Michele na palube luxusného motorového člna. Autor: Twitter

Hrdinka seriálu Glee dostala pozvanie na filmový festival Giffoni v talianskej Piane. Pred príchodom si však užila ešte pár dní na jachte s priateľmi aj novým partnerom. Hoci jeho totožnosť nechce pred médiami rozoberať, na svojom Twitteri sa neváhala podeliť o dovolenkovú atmosféru.

Najprv zverejnila niekoľko záberov v bikinách, na ktorých predvádza príťažlivú figúru. Potom pridala aj fotku, na ktorej si pochutnáva na špagetách. „Najúžasnejšie domácke talianske jedlo,“ odkázala brunetka fanúšikom.

Herečka Lea Michele si užívala Taliansko so...
Herečka Lea Michele si užívala Taliansko so všetkým, čo k tomu patrí. Aj špagetami. Autor: Twitter

Pred pár dňami pritom uplynul rok od smrti Micheleovej bývalého priateľa – herca a kolegu Coryho Monteitha. Dvojica sa zoznámila pri nakrúcaní seriálu Glee a tvorila pár bezmála dva roky. Jeho nečakaná smrť, ktorá bola dôsledkom predávkovania, herečku zobrala a vraj na neho spomína neustále. Aj napriek tomu, že už si našla nového partnera.

#Taliansko #leto #Twitter #Lea Michele #bikiny
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku