Prvá bacuľka v kalendári Pirelli! Jej krivky hovoria za všetko

02.08.2014 00:00

Candice Huffine nechala za sebou všetky modelky s veľkosťou XS a vyfúkla im miesto v prestížnom kalendári Pirelli.

Má veľkosť 42 a váži 90 kilogramov. Volá sa Candice Huffine a je americkou „Plus-Size“ modelkou. A nie je jedinou ženou s plnými krivkami, ktorá predvádza módu. Ale je prvou XXL modelkou na svete, ktorá to „dotiahla“ do prestížneho kalendára Pirelli. Je jednou z dvanástich krások, ktoré svojimi sexi telami ozdobia kalendár na rok 2015.

Modelka Candice Huffine.
Modelka Candice Huffine. Autor: Candice Huffine/Instagram

O fotografie pre luxusný kalendár sa tento rok stará slávny fotograf Steven Meisel. Ten sa už vyše dvadsať rokov pohybuje v módnej brandži a patrí medzi najvplyvnejších a najobdivovanejších módnych fotografov na svete. A okrem iného je dvorným fotografom talianskeho Vogue.

O styling modeliek sa stará Carine Roitfeld, niekdajšie šéfredaktorka francúzskeho Vogue. A inšpiráciou pre rok 2015 sa stala kniha Päťdesiat odtieňov sivej. Takže fotografie budú viac ako provokujúce.

Candice Huffine na titulke španielskeho...
Candice Huffine na titulke španielskeho magazínu S Moda. Autor: S Moda

Okrem Candice Huffine sa do kalendára na rok 2015 dostali krásky ako Natalia Vodianova, Adriana Lima, Isabeli Fontana, Carolyn Murphy, Karen Elson, Raquel Zimmermann, Cameron Russell, Sasha Luss, Anna Ewers, Joan Smalls a Gigi Hadid.

0 debata debata
Viac na túto tému: #móda #Pirelli #Candice Huffine

+ Fajčením škodíte sami sebe ale aj okoliu, mali by ste sa nad tým zamyslieť.
Za množstvo práce si zaslúžite...

+ Užite si krásny deň v prírode.
Dokončite si štúdium, je to pre vás veľmi dôležité.
...