Reklama na parfum? Skôr na megavýstrih plný na prasknutie!

Ktohovie, s akým zámerom nakrúcala reklamný spot na svoj nový parfum speváčka a herečka Jessica Simpson. Výsledok totiž prekvapí.

19.08.2014 16:00
Jessica Simpson Foto:
Speváčka a herečka Jessica Simpson na zábere z novej reklamy.
debata

Americká hviezda sa tentoraz rozhodla zaujať fanúšikov novou vôňou a na svete je už aj krátke reklamné video. V ňom sa plavovláska, ktorá sa tento rok začiatkom leta vydala za dlhoročného partnera Erica Johnsona, predvádza v luxusných večerných šatách zdobených pštrosím perím.

Kým kamera sníma obliny jej tela či detaily tváre, zdá sa byť všetko v poriadku. Ale akonáhle odhalí dekolt, je jasné, že ktosi to prehnal so súdnosťou. Simpsonovej bujné poprsie totiž doslova kypí v hlbokom výstrihu.

Niektorí americkí blogeri už začali trúsiť vtipy na adresu rodáčky z Texasu. „Toto má byť reklama na parfum, alebo na prsia. Jasný odkaz – chcem voňať ako ce..ky,“ komentoval napríklad blog Laineygossip.com. Nuž, niečo na tom budete, čo myslíte?

Facebook X.com debata chyba Newsletter
Viac na túto tému: #prsia #reklama #parfum #Jessica Simpson #výstrih
Sledujte Pravdu na Google news po kliknutí zvoľte "Sledovať"

+ Nepreháňajte to s pitím alkoholických nápojov, dajte si vodu.
Kolektívnym sporom sa vyhýbajte, vy sa do...

+ Nerozčuľujte sa, skutočne nemáte dôvod riešiť problémy za iných.
Nesnívajte o miliónoch na účte, tešte sa z...