Výstrihy na prasknutie, kam pozriete! Tieto dámy sa teda nehanbia

19.02.2015 17:30

Značka The Blonds už od začiatku svojej existencie pútala pozornosť extravaganciou a bizarnými kúskami kostýmov. Aj jej klientela je špecifická. V New Yorku to bolo v stredu celkom zjavné.

Modelka Gia Genevieve pred prehliadkou značky...
Modelka Gia Genevieve pred prehliadkou značky The Blonds v New Yorku. Autor: Reuters, CARLO ALLEGRI

Na prezentáciu novej kolekcie, opäť plnej trbietavých body, korzetov či latexových a kožených overalov dorazili predovšetkým celebritky zo sveta burlesky, scény newyorských sex-klubov či avantgardných galérií. Asi všetky dámy mali niečo spoločné – poriadne vyzývavý dekolt.

Modelka Gina Marie sa bez ostychu prsila do objektívov a ponúkala na obdiv svoje proporcie. Podobné platilo aj o Amande Lepore, ktorá už roky spolupracuje s The Blonds pri výbere svojich kostýmov.

Modelka
		Dina Marie a jej ozrutné
		prednosti.
Amanda
		Lepore nezaprela svoj osobný štýl.
		Na...
+7Modelka v kreácii z
		kolekcie The Blonds.

Azda najbizarnejší pohľad však ponúkla módna nadšenkyňa Angel Mia Basenova. Vo výstrihu vystavila kypré, no už zubom času poznačené poprsie bez podprsenky a zaklincovala to veľkým náhrdelníkom s nápisom Versace.

Výstrih celebritky a bulvárnej persony Angel...
Výstrih celebritky a bulvárnej persony Angel Mie Basenovej veru zaujal. Otázka znie, či pozitívne. Autor: Reuters, CARLO ALLEGRI

Pozvanie od The Blonds prijala aj boháčka Paris Hilton, ktorá sa v minulosti objavila na spoločenských akciách v niekoľkých korzetoch či šatách z dielne tohoto módneho ateliéru. Len ktohovie, či sa popri všetkých tých prsnatých dámach necítili prvýkrát v živote „chudobnejšia“…

Medzi hosťami prehliadky The Blonds bola aj...
Medzi hosťami prehliadky The Blonds bola aj televízna celebrita a boháčka Paris Hilton. Autor: Reuters, CARLO ALLEGRI
#prsia #New York #Paris Hilton #dekolt #Amanda Lepore #The Blonds #Angel Mia Basenova
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku