Neposlušná sukňa skákala a svietila spolu s Katy Perry

28.02.2015 02:00
Katy Perry
Katy Perry vystúpila v Bratislave v rámci svojej Prismatic World Tour a predviedla sa v plnej kráse. Autor: ,

Na pódiu v Bratislave "hrala" Katy Perry všetkými farbami. Pozrite si galériu z koncertu.

Speváčka Katy Perry v piatok večer potešila slovenských fanúšikov v rámci aktuálnej Prismatic World Tour. A kto čakal šou plnú efektov a kostýmov, sklamaný neodišiel. 30-ročná speváčka si aj do Bratislavy priviezla úsporné kúsky, v ktorých predvádzala svoje telo. A do zaujímavých kostýmov vyobliekala aj svojich tanečníkov. Na pódiu tak spoločne ponúkli očiam lahodiace divadlo, počas ktorého sa speváčka „vyšvihla“ aj na železnú pyramídu. A bola na nej dokonca sexi.

Katy Perry vystúpila v Bratislave v rámci...
Katy Perry vystúpila v Bratislave v rámci svojej Prismatic World Tour a predviedla strhujúcu šou. Autor: Pravda, Ivan Majersky

Obľúbený strieborný kostým speváčku nesklamal ani tento raz, pred bratislavským publikom. Sukňa, ktorá v istých okamihoch svietila na zeleno či ružovo, skákala spolu so speváčkou a tí šikovnejší mohli pomerne často zahliadnuť aj to, čo mala pod ňou. Efektný bol aj účes, dlhé tmavé vlasy mala zviazané vzadu do mohutného ozdobeného vrkoča. Na pódiu hral všetkými farbami aj ten.

Počas večera odzneli jej najväčšie hity ako I Kissed a Girl, Unconditionally či Teenage Dream, v rámci koncertu predviedla Katy Perry osem efektných kostýmov. Extra príchuť mal bratislavský koncert pre Patríciu z Piešťan, ktorá sa dostala k speváčke na pódium počas piesne Birthday.

Katy
		Perry vystúpila v Bratislave v
		rámci...
Katy Perry
		vystúpila v Bratislave v
		rámci...
+15Katy Perry vystúpila v
		Bratislave v
		rámci...

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#Bratislava #Katy Perry #kostým #Prismatic World Tour
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku