Toto je zaručene najsexi moderátorka planéty! Jej krivky sú ohurujúce

19.06.2015 00:00

Všetky oči museli smerovať na moderátorku a niekdajšiu modelku Belen Rodriguez, keď sa pred pár dňami objavila na dovolenke na Ibize.

Argentínska kráska Belen Rodriguez je...
Argentínska kráska Belen Rodriguez je starostlivá mama. A ako napovedá obrázok, aj poriadne sexi mama! Autor: Profimedia

Tridsaťročná rodáčka z Buenos Aires, ktorá odmalička žije v Taliansku, sa vybrala naznámy turistický ostrov spoločne s rodinou a užívala si chvíle voľna aj napriek tomu, že si musela uvedomovať prítomnosť paparazzov.

Pri pohľade na to, v akej forme sa nachádza 30-ročná hnedovláska, je však jasné, že rozhodne sa nemusí obávať neočakávaných momentiek od reportérov. Rodriguez v dvojdielnych bikinách predviedla naozaj dokonalú postavu. Jej pozadie v tanga nohavičkách vyzeralo priam dokonalo, bruško má ploché a trénované a výstrih mimoriadne príťažlivý.

Modelka Belen Rodriguez si užíva aj so svojou...
Modelka Belen Rodriguez si užíva aj so svojou ratolesťou na dovolenke na Ibize. Pohľad na ňu je naozaj potecha pre oko. Autor: Profimedia

Belén Rodriguez, ktorá je v Taliansku považovaná za jednu z najsexi žien, svoju povesť určite týmito momentkami upevnila. A my jej pokojne pridáme aj divokú kartu. Čo tak najsexi moderátorka planéty? Súhlasíte?

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#dovolenka #bikiny #sexi #Ibiza #Belen Rodriguez
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vnímajte viac svoje telo a pokúste sa venovať svojmu zdraviu.
Držte si odstup od ľudí okolo vás,...

+ Ovocie a zelenina robia dobre vášmu telu, pokúste sa ich jesť viac.
Prispievajte na dobré veci svojimi...