Najstaršia Bond-girl v histórii na titulke: Jej dekolt ohúri aj po 50-ke!

06.08.2015 13:21

Obsadením talianskej herečky Monicy Bellucciovej do role Bond-girl v pripravovanom filme Spectre sa podarilo tvorcom zmeniť doterajšie dejiny bondovských príbehov.

Herečka Monica Bellucci na titulnej strane...
Herečka Monica Bellucci na titulnej strane magazínu GQ Italia. Autor: Reprofoto: GQ

Agent 007 si na plátne po prvýkrát začne so zrelou ženou, v skutočnosti ešte o tri roky staršou ako je on sám. „Myslím si, že vďaka tomu sa režisér Sam Mendes stane hrdinom ženského sveta. Keď mi zavolal, povedal, že to je revolučný koncept a ja s ním súhlasím,“ uviedla pred časom talianska kráska a talentovaná herečka.

V augustovom vydaní talianskeho pánskeho magazínu GQ pózovala 50-ročná Belluci pre sériu zvodných a jemne eroticky ladených záberov. Aj na titulnej strane ju môžu čitatelia vidieť ako zmyselnú a mimoriadne príťažlivú dámu. Samozrejme, aj s jej presláveným dekoltom.

Herečka Monica Bellucci a jej kolega Daniel Craig.
Herečka Monica Bellucci a jej kolega Daniel Craig. Autor: SITA/AP, Andrew Medichini

Hoci minulý rok oslávila dáma s havraními vlasmi polstoročie, tvrdí, že sa cíti byť spokojná vo svojej koži. V živote sú vraj aj dôležitejšie veci ako je večná mladosť či tvár bez vrások. Bellucci sa pritom naozaj nemá na čo sťažovať. V porovnaní s mnohými rovesníčkami vyzerá totiž naozaj ukážkovo. A veríme, že v bondovke Spectre, ktorá príde do kín v druhej polovici jesene, dostane priestor nielen jej pôvab, ale aj herecký kumšt.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#titulka #Monica Bellucci #GQ #pôvab #najstaršia #Bond-girl
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku