Posledná nahá žena v Playboy? Bude to takmer 50-ročná legenda!

Kanadsko-americká herečka Pamela Anderson bude poslednou modelkou, ktorá nafotí nahé zábery pre pánsky magazín Playboy.

04.12.2015 11:19
debata
Herečka a modelka Pamela Anderson sa v... Foto: SITA/AP, Markus Schreiber
Pamela Anderson. Herečka a modelka Pamela Anderson sa v minulosti vyzliekla pre Playboy niekoľkokrát. Bude aj poslednou modelkou, ktorá tak spraví.

Správu priniesla americká televízna stanica Entertainment Tonight, podľa ktorej sa 48-ročná herečka objaví na obálke čísla január/február 2016.

Anderson, ktorá pre Playboy pózovala už trinásť ráz, tak ukončí jeho viac ako 60-ročnú tradíciu. V októbri tohto roka totiž jeho zástupcovia vyhlásili, že známy pánsky časopis nebude naďalej obsahovať fotografie nahých žien. Dôvodom ich rozhodnutia bol predovšetkým voľne dostupný erotický materiál na internete, pre ktorý sa magazín podľa nich stával staromódnym. Naďalej však bude ponúkať fotografie žien v provokatívnych pózach a svoje miesto bude mať aj playmate mesiaca.

Playboy založil Hugh Hefner v roku 1953 v Chicagu. Na obálke prvého vydania, ktoré sa dostalo do predaja v decembri 1953, bola herečka Marilyn Monroe. Pre magazín neskôr pózovali aj Kim Basinger, Drew Barrymore, Madonna, La Toya Jackson, Nancy Sinatra, Cindy Crawford či Kim Kardashian. Svoje príspevky na jeho stránkach v minulosti zverejnili napríklad autori ako Ian Fleming, Vladimir Nabokov, Chuck Palahniuk alebo Haruki Murakami.

debata chyba
Viac na túto tému: #nahota #Pamela Anderson #Playboy #vydanie #posledná

+ Nový športový režim prinesie posilnenie tela aj ducha.
Ak niečo pokazíte, aj si zato zaplatíte, myslite však do...

+ Nezabúdajte na zeleninu a ovocie, vaše telo si ich vyžaduje.
Nad nikým sa nepovyšujte, mohli by ste urobiť veľkú...