Sexi Vianoce?! Hviezdy sa na Instagrame odhaľovali a predvádzali

Nezaháľajú ani počas vianočných sviatkov. Svetoznáme celebrity sa na Instagrame predvádzali. A mnohé v poriadne erotickom vydaní.

26.12.2015 12:09
debata

Paris Hilton

Rocking my #RainbowBikini in #Paradise. #LifeisBeautiful

Fotka uverejnená používateľom Paris Hilton (@parishilton),

Natasha Oakley

Besties @abikiniaday @devinbrugman

Fotka uverejnená používateľom Natasha Oakley (@tashoakley),

Bella Hadid

Home is where the joj is @jessejostark

Fotka uverejnená používateľom Bella Hadid (@bellahadid),

Carmen Electra

Santa Baby #memories #pussycatdolls #live

Fotka uverejnená používateľom Carmen Electra (@carmenelectra),

Candice Swanepoel

Merry Christmas people. Ho Ho @jeromeduran @victoriassecret

Video uverejnené používateľom Candice Swanepoel (@angelcandices),

Zoe Saldana

#currentlyfeeling happy and blessed. Wishing you all the same! Les deseamos unas felices navidades! Buone Feste di Natale!

Fotka uverejnená používateľom Zoe Saldana (@zoesaldana),

Elsa Hosk

Merry Christmas! Wishing everyone the most beautiful holidays! Xx Elsa

Fotka uverejnená používateľom elsa hosk (@hoskelsa),

Amber Rose

Got my Dabbin Santa Sweater!! Thanks @hairweavekiller <--- Hit the link in his bio and get urs too #HappyHolidays

Fotka uverejnená používateľom Amber Rose (@amberrose),

Kendall Jenner

girly xmas

Fotka uverejnená používateľom Kendall Jenner (@kendalljenner),

Kelly Brook

Merry Christmas

Fotka uverejnená používateľom Kelly Brook (@iamkb),

Lisa Snowdon

© Autorské práva vyhradené

debata chyba
Viac na túto tému: #Instagram #sexi #Vianoce #predvádzať sa #celebrity #momentka #foto

+ Pridanie zelene do vašej pracovnej plochy môže zvýšiť vašu kreativitu.
Využívanie finančných aplikácií pomáha...

+ Neprejedajte sa, bude vám zle a nebudete sa cítiť dobre vo svojom tele.
Nie vždy vám bude po chuti, avšak...