Slávna porotkyňa sa baví na jachte: Sieťovina a na prsiach len štvorce!

04.02.2016 00:00

Britskú speváčku a známu televíznu porotkyňu Cheryl Fernandez-Versini médiá spomínali v poslednom čase len v súvislosti s rozpadom jej druhého manželstva. Ona si zatiaľ užíva.

Speváčka a porotkyňa televíznej speváckej šou...
Speváčka a porotkyňa televíznej speváckej šou Cheryl Fernandez-Versini na jachte na Barbadose začiatkom februára. Autor: Profimedia

Síce bez manžela, francúzskeho šéfkuchára, no s úsmevom sa 32-ročná brunetka objavila na Barbadose. Spoločnosť jej robili bývalé kolegyne z formácie Girls Aloud – speváčky Nicola Roberts aj Kimberly Walsh.

Práve Cheryl, ktorá sa minulý rok pravidelne objavovala v porote speváckej šou X Factor, však pútala pozornosť. Na jachte, ktorú mali dámy prenajatú so skupinou priateľov, sa premávala v plavkách a na obdiv vystavovala svoju formovanú figúru.

Narozdiel od väčšiny celebritných dám, ktoré s obľubou predvádzajú krivky v bikinách, sa Fernandez-Versini objavila v jednodielnych plavkách. Išlo však o rafinovaný a provokatívny model, keď plochu plaviek tvorila sieťovina a štvorce látky prekrývali len poprsie a intímne partie.

Speváčka podala žiadosť o rozvod so šéfkuchárom Jeanom Bernardom Versinim začiatkom januára a údajne tak spravila preto, aby jej osobné problémy nezatienili finále šou X Factor vo Veľkej Británii. Hoci posledné časti pôsobila smutne a uplakane, momentálne je už vraj z najhoršieho vonku. Veľmi jej pomáhajú práve bývalé kolegyne.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#prsia #plavky #Barbados #Cheryl Fernandez-Versini
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Vynechávajte veci, ktoré vám škodia a začnite pracovať na svojom zdraví.
Po dovolenkách nastal čas na...

+ Urobte si dnes krásny deň plný lásky a nabite sa pozitívnou energiou.
Dnes vám prídu do práce zlé správy,...