Wahlberg tasí svaly ako hora, ale aha na manželku! Po 4 deťoch famózna!

25.10.2016 09:30

On ako vytesaná socha, ona s dokonalou figúrou. Reč nie je o žiadnych modeloch z titulných stránok, ale manželoch, ktorí spolu vychovávajú štyri deti.

Herec Mark Wahlberg a jeho manželka Rhea Durham...
Herec Mark Wahlberg a jeho manželka Rhea Durham na pláži ostrova Barbados. Autor: Profimedia

Herec Mark Wahlberg a jeho nežnejšia polovička Rhea Durham sa minulý týždeň s celou rodinou objavili na Barbadose. Exotický ostrov a rodisko speváčky Rihanny si vybrali za miesto príjemnej októbrovej dovolenky. Ale ani na tomto mieste nedokázali uniknúť pozornosti paparazzov. Bodaj by aj áno, keď sa na pláži predviedli obaja v dokonalej forme a pútali pozornosť aj bežných návštevníkov.

Wahlberg, ktorého môžu diváci poznať z filmov ako Hriešne noci či zo série Transformers, bol vždy milovníkom posilňovania. A jeho momentálna forma pripomína skôr prípravu na nejakú medzinárodnú súťaž ako bežne „vyposilovaného“ otca rodiny.

Ešte viac záujmu však budí Rhea Durham, ktorá je za Wahlberga šťastne vydatá už niekoľko rokov. Hollywoodskemu hercovi stihla porodiť už štyri deti. Keď si potom pozriete, v akom stave je jej figúra, zdá sa to priam neuveriteľné. Niekdajšia modelka Durham však kedysi vyhlásila, že vždy sa snažila byť striedma a starať sa o seba. „Nemôžete dovoliť, aby to zmenilo materstvo. Mnohé ženy na seba zabudnú, ale to nie je správne,“ komentovala v staršom rozhovore.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

Páči sa Vám tento článok? Prosíme, podporte kvalitnú žurnalistiku.

Cieľom denníka Pravda a jeho internetovej verzie je prinášať Vám každý deň aktuálne spravodajstvo, rozhovory, komentáre, reportáže, videá, ďalšie užitočné a praktické informácie ako aj čítanie a obsah pre zábavu a voľný čas.

Na to, aby sme pre Vás mohli stále a ešte lepšie pracovať, potrebujeme i Vašu podporu. Ďakujeme Vám za akýkoľvek finančný príspevok.

Podporiť Poslať SMS Predplatiť denník
#dovolenka #Telo #plavky #Mark Wahlberg #forma #Barbados #Rhea Durham
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku

+ Na nepríjemný opar použite droždie a dočkáte sa rýchleho vyliečenia.
Zažijete dohady ohľadom rozdelenia...

+ Pripravovaný zákrok sa vydarí, môžete byť bez obáv, len veľa síl.
Dostanete vynikajúcu pracovnú...