Playmate na Havaji: Nafukovačku nepotrebuje, má silikóny

Neprehliadnuteľná! Toto pomenovanie azda najviac platí na americkú playmate, modelku Jennu Bentley, ktorú zachytili paparazzovia na havajskej pláži.

27.04.2010 15:00
debata

Modelka, ktorá sa objavila v najznámejšom pánskom časopise, si vyrazili na krátku dovolenku na slnečný ostrov a aby náhodou neunikla pozornosti iných dovolenkárov či večne sliediacich paparazzov, obliekla si netradičné bikiny.

Playmate Jenna Bentley sa promenádovala na... Foto: PROFIMEDIA
Jenna Bentley Playmate Jenna Bentley sa promenádovala na pláži na Havaji. Vďaka svojim vylepšeným vnadám bola skrátka neprehliadnuteľná.

Ešte viac než tie však pozornosť pútalo Bentleyovej silikónové poprsie. Pri pohľade na jej dekolt nejedného napadne, že utopenie vo vlnách tejto dáme nehrozí. V podstate sa na svojom hrudníku môže vznášať ako na nafukovačke.

Jenna v minulosti patrila k miláčikom samotného majiteľa magazínu Playboy – Hugha Hefnera. Jeho oficiálnou priateľkou sa však nikdy nestala. Vďaka vylepšenému telu však má za sebou už vo veku 21 rokov bohatú kariéru v rámci pánskych či športových magazínov. Pózovala na stránkach niekoľkých desiatok periodík.

debata chyba

+ Dajte svoj život do rovnováhy aj čo sa týka zdravého životného štýlu.
Sledujte trh, aby ste mali prehľad o...

+ Vnesiete do rodiny čerstvý vietor, tehotenstvo prinesie všetkým radosť.
Dávajte si pozor na dlhy, aby ste...