Na pódium výlučne v mini! Kristína vie, čo zaberá na fanúšikov

10.12.2016 12:00

Speváčka počas bratislavského konceru spievala aj krstila nový kalendár.

Kristína počas bratislavského koncertu nielenže potešila fanúšikov, ale pokrstila aj svoj album na rok 2017. Na pódiu sa tejto úlohy ujal vašo Patejdl, ktorý o speváčke povedal: "„Kristína je veľmi sympatické dievča, má pekné pesničky s výbornými textami Kamila Peteraja. Je to živý vietor našej slovenskej popmusic.“

Kristína počas bratislavského koncertu krstila...
Kristína počas bratislavského koncertu krstila spolu s Vašom Patejdlom aj nový album na rok 2017. Autor: PATRIK RATAJSKÝ

Fotenia kalendára sa ujala Petra Ficová, s ktorou Kristína nespolupracovala po prvý raz. "Fotenie bolo veľmi pohodové. Tento rok som pocítila ešte väčšiu tímovú súhru, boli sme na pľaci zohraté, vždy dobre naladené a aj napriek rôznym „náladám“ počasia sme to dali s úsmevom,“ dodala Kristína.

Kristína počas bratislavského koncertu.
Kristína
		počas bratislavského koncertu.
+2Kristína počas
		bratislavského koncertu
		krstila...

Tohtoročné turné malo pre speváčku zvláštne čaro. „Po prvý raz som na vlastných koncertoch spievala v halách pred tisíckami ľudí! Splnil sa mi môj veľký sen,“ povedala Kristína.

Kristína počas bratislavského koncertu.
Kristína počas bratislavského koncertu. Autor: PATRIK RATAJSKÝ

Fanúšikov v hľadisku potešila nielen hudbou. Čerstvo vydatá speváčka vystriedala počas večera niekoľko kostýmov, v ktorých predviedla svoje sexi krivky. Opäť zvolila minišaty, ktoré jej štíhlej postave vždy lichotia.

© AUTORSKÉ PRÁVA VYHRADENÉ

#koncert #Kristina #kalendár 2017
Sleduj najnovšie články na našom Facebooku